Gyirmót FC Győr – SK Slovan Bratislava B

2024.07.06. (szombat) 11:00 | Győr – Gyirmót, ALCUFER Stadion I Felkészülési mérkőzés

Gyirmót FC Győr: Kecskés – Lányi B., Hudák D., Csörgő, Helembai – Hudák M., Kiss N., Madarász M. – Horváth R., Adamcsek M., Ominger B. I Vezetőedző: Tamási Zsolt

SK Slovan Bratislava B: Hrabina Á. – Tóth A., Balázs J., Szalma D., Bezguba V., Hadobász S., Urgela S., Balko T., Huszár S., Hornyak G., Lakitonov D. I Vezetőedző: Gála Vladimír

Tudósítás

1′ Elkezdődött a mérkőzés.

45′ Madarász keresztlabdáját követően, Horváth Rajmund fordult le egy szép cselt bemutatva védőjéről, majd bal lábas, középre tartó lövését fogta Hrabina.

Félidő 0-0

Az első félidőben többnyire kiegyenlített mezőnyjáték folyt a pályán. Kisebb helyzetek adódtak csupán mindkét oldalon. A játékrész első felében előttünk adódott a legnagyobb lehetőség, amikor Horváth kapott labdát a tizenhatoson belül, majd az ötös sarkáról, ballal a jobb oldali kapufára tekert, azonban a partjelző jelzésére ekkor a játékvezető lest ítélt. A következő nagyobb lehetőség is csapatunk előtt adódott, ugyancsak Horváth próbálkozott lövéssel, de a vendégek kapusa hárította fiatal támadónk lövését.

Gyirmót FC Győr: Hársfalvi – Szegi, Lányi, Hajdú, Helembai – Katona, Kiss N., Bagó – Erdei, Pyshchur, Miknyóczki

46′ Elkezdődött a második félidő.
59′ Helembai kapott sárgalapos figyelmeztetést Urgela S. ellen elkövetett szabálytalanságáért.
60′ Kusnít M. adott le lövést 10 m-ről, de Hársfalvi bravúrral hárította lövését.
61′ Boledovic M. kapott sárgalapos figyelmeztetést.
62′ Hármas csere csapatunknál: Helembai, Lányi és Kiss N. helyett Tóth D., Rozs R. és Balog Á. folytatja a mérkőzést.
64′ Bagó B. bal oldali szögletét követően Katona ívelt középre, amit a védők kifejeltek, a lepattanó labdát Balog Á. kapásból a jobb felső sarokba lőtte. 1-0.
76′ Erdei M. kapott sárgalapos figyelmeztetést.
77′ Bagó oldalszabadrúgását Pyshchur fejelte kapura, de a vendégek kapusa hárítani tudott.
90′ Mérkőzés vége: 1-0.