A szerdai hétközi fordulót követően vasárnap 11 órától tovább folytatódnak az NB III Észak- Nyugati csoportjának küzdelmei.

A harmadik fordulóban a Gyirmót FC Győr II ellenfele az Érdi VSE lesz.

Mérkőzés visszatekintő

A második fordulóban a Puskás Akadémia FC II vendégeiként léptünk pályára a felcsúti Puskás Akadémia Pancho Arénában.

A mérkőzés 5. percében Erdei Milán talált be Lehoczki Bendegúz kapujába. 0-1.
Ezt követően a 22. percben Magasföldi József szerezte meg az egyenlítő találatot. 1-1.
Majd ismételten Magasföldi József volt eredményes, hiszen a mérkőzés 73. percében a hazai csapat átvette a vezetést ezzel beállítva a mérkőzés végeredményét is. 2-1.

ÉRDI VSE

Egymással szemben

Az Érdi VSE az előző bajnoki szezonban még az NB III Dél-Nyugati csoportjában szerepelt, ahol a tabella 9. helyén zárt 32 ponttal.

A bajnokságban lejátszott harminc fordulót követően mérlegük a következőképpen alakult: 9 győzelem, 5 döntetlen és 16 vereség.

Az Érdi VSE az 1. fordulóban a Bicskei TC-hez utazott 2024.07.28-án. A hazai csapat – Bicskei TC – tudta otthon tartani a három pontot, hiszen a mérkőzés 72. percében Molnár Sándor, majd a 79. percben Varga Bence talált be Tóth Gábor Vilmos kapujába.

A hétközi 2. fordulóban az Érdi VSE a Dorogi FC-t fogadta hazai pályán a Novák Ferenc Érdi Sportközpontban. A mérkőzés gól nélküli döntetlennel zárult.

A két lejátszott mérkőzést követően az Érdi VSE a tabella 14. helyén áll 1 ponttal, míg csapatunk a tabella 11. helyén áll 1 ponttal.

Mérkőzésünk időpontja: 2024.08.11. vasárnap 11:00

Győr-Gyirmót, ALCUFER Stadion

Honlapunkon élő, szöveges tudósítást olvashatnak a mérkőzésről.

Jegyárak

Normál árú jegy: 1.000 Ft

Nyugdíjas / diák jegy: 500 Ft

A 2024/2025-ös évre megváltott éves bérletek érvényesek az NB III-as mérkőzésekre is.