Gyirmót FC Győr II  – Érdi VSE

2024.08.11. (vasárnap) 11:30 | Győr-Gyirmót, ALCUFER Stadion I NB III. Észak-Nyugati csoport 3. forduló

Játékvezetők: Ódor Ádám Csaba – Nagy Barnabás, Ferencsák Barna

Gyirmót FC Győr II: Rusák – Somogyi Á., Rozs R., Szabó K., Reizer B., Molnár J. Bagó B., Tóth D., Tarsoly K., Erdei M., Cserkuti-Németh O. I Vezetőedző: Ördög József

Érdi VSE: Tóth G. – Kárász K., Morvai M., Suszter L., Farkas Bálint, Gál Sz., Pintér N., Kertai D., Juhász B., Dorogi V., Göblyös D.I Vezetőedző: Domján Attila

TUDÓSÍTÁS

1′ Elkezdődött a mérkőzés.
8′ Cserkuti-Németh lépett ki a védők gyűrűjéből, majd ballal 12 m-ről lőtt, de a Tóth G. lábbal hárított.
12′ Molnár J. veszélyeztetett egy távoli lövésből, de a labda a kapu fölé szállt.
30′ Bagó B. helyett Bessenyei D. folytatja a mérkőzést.
38′ Reizer B. kapott sárgalapos figyelmeztetést.
40′ Dorogi V. kapott sárgalapot.
44′ Molnár J. lőtt 18 m-ről, de a lövés nem találta el a vendég kaput.
45′ + 2 perc hosszabbítás.
Félidő: 0-0.
Vendég csere: Gömbölyös D. helyett Rétfalvi Zs. lépett a pályára.
46′ Elkezdődött a második félidő.
50′ Molnár J. kapott sárgalapos figyelmeztetést.
53′ Erdei kapott remek labdát, majd lőtt, de a labda a kapu fölé szállt.
60′ Suszter L. került gólhelyzetbe, de lövése a hosszúkapufa mellé ment.
62′ Dorogi V. helyett Loboda L. folytatja a találkozót.
63′ Erdei előtt adódott lehetőség ismét, de lövése célt tévesztett.
66′ Tizenegyesből szerezte meg a vezetést a vendég csapat, Pintér N. értékesítette a büntetőt. 0-1.
75′ Négyes csere csapatunknál: Somogyi Á., Szabó K., Tóth D. és Cserkuti-Németh, helyettük Nyári R., Gönye M., Barta T. és Mórocz B. folytatják a játékot.
76′ Kertai D. részesült sárgalapos figyelmeztetésben.
78′ Juhász B. kapott sárgalapot.
81′ Vendég csere: Farkas Bálint helyett Balogh M. lépett pályára.
85′ Bessenyei D. kapott sárgalapot szabálytalanságért.
87′ Juhász B. helyett Kincses M. folytatja a mérkőzést.
90′ + 5 perc hosszabbítás.
Mérkőzés vége: 0-1.

Ördög József: “Kettő meccsre való helyzetből illene egyet gólra váltani, akkor nem lenne meglepetés a hazai mérkőzésünk eredménye. Ismételten meg kell tanulnunk győzni.”

Domján Attila: “Kielemeztük a hazaiakat, tudtuk, hogy előre felé védekeznek, mögöttük azonban van terület, de ezt nem tudtuk kihasználni. Szünet után csak az volt a fontos, hogy előnyünket meg tudjuk tartani.”