A 25. bajnoki fordulóban a Duna TV kamerái elõtt a listavezetõ ottohnában vendégszerepel csapatunk. A feladat nem lesz könnyû, de közel sem lehetetlen.

Hazai pályán 1-1-es döntetlent játszottunk a Nyíregyházával.

Az õszi szezonban nem sok csapat volt képes pontot rabolni a Nyíregyháza Spartacustól. Nekünk ez hazai pályán sikerült, hiszen 1-1-es döntetlent játszottunk Lucsánszky Tamás csapatával.

Most mélyrepülésben van a Nyíregyháza, hiszen három mérkõzés óta nyeretlenek, kikaptak hazai pályán a Soprontól (0-1), valamint döntetlent játszott Lucsánszky csapata Cegléden (1-1) és Balmazújvárosban (2-2). Utóbbi mérkõzésen a hosszabbítás utolsó perceiben szerzett góllal sikerült a pontszerzés a Balmaz Kamilla Gyógyfürdõnek.

Mi sorozatban 5 mérkõzést nyertünk, idegenben megvertük az Ajkát és a Békéscsabát, hazai pályán pedig a Kozármislenyt, a Dunaújvárost és a Vasast. Ezen gyõzelmek megfelelõ motivációt kell, hogy adjanak a csapatnak, de nem szabad túl elbízottnak lenni, hiszen az éllovashoz látogatunk, és az sem von le semmit a Nyíregyháza érdemeibõl, hogy három mérkõzés óta veretlenek.

A múlt hétvégén 4-0-ra nyertünk hazai pályán a Vasas ellen.

Minden bizonnyal egy jó találkozót láthatnak majd a nézõk, hiszen mindkét csapat számára kellenek a pontok.

Csapatunk a mérkõzésre külön szurkolói buszt is indít, amelyrõl részleteket olvashatnak ITT!

A Siófok esetleges békéscsabai pontvesztése illetve a mi nyíregyházi gyõzelmünk esetén helyet is cserélhetnénk Horváth Károly csapatával.

A találkozó 15.30-órakor kezdõdik Nyíregyházán, a Városi stadionban. A mérkõzésrõl online tudósítást olvashatnak ITT, valamint élõben nézhetik a DUNA TV HIVATALOS HONLAPJÁN!