AQVITAL FC CSÁKVÁR: 40.p. Mihály D. – Molnár T., 46.p. Kocsis G. – Sötét D., 46.p. Farkas M. – Kákonyi D., 46.p. Varga Z. – Molnár Cs., 61.p. Horváth R. – Gajdos Zs., 71.p. Imrik – Kovács P.

GYIRMÓT FC GYÕR: 46.p. Farkas M. – Kákonyi D., 62.p. Kollár B. – Fekete Sz., 74.p. Illés Gy. – Kovács D. Sz., 87.p. Andorka P. – Maidics B.

AQVITAL FC CSÁKVÁR: 60.p. Horváth R. (1-1)

AQVITAL FC CSÁKVÁR: 31.p. Barcsay M., 34.p Varga Z., 65.p. Molnár T.

GYIRMÓT FC GYÕR: 6.p. Lengyel D., 35.p. Paku R., 78.p. Kiss M.

PIROS LAPOK:

GYIRMÓT FC GYÕR: 68.p. Molnár M.

-10.p. A csoport másik mérkõzésén a félidõben: Gyõri ETO FC – Budapest Honvéd FC 2-1.

1.p. A Csákvár kezdte a mérkõzés.

6.p. Domokos buktatásáért Lengyel kapott.

7.p. Molnár is besárgult.

8.p. Imrik végzett el 18 méterrõl szabadrúgást, ami a vizes talajon megcsúszott, de Deli bravúrra hárítani tudott.

15.p. Paku jobb oldali kapura tartó szögletét Gelei ütötte ki bravúrral.

17.p. Molnár indította a jobb összekötõ helyén felfutó Farkast, de a hazai védõk ki tudták fejelni a labdát támadóink elõl.

20.p. Horváth készített le balról a középen érkezõ Imriknek, aki 17 méterrõl a kapu mellé lõtt.

23.p. Kiss lõtt 28 méterrõl nagy erõvel alig a kapu fölé.

25.p. Csemert buktatták a bal szélen. Kiss szabadrúgás a sorfalról a középen érkezõ Molnár elé vágódott. Õt ott Mihály buktatta. Az ismét megítélt szabadrúgást Paku végezte el 18 méterrõl, s a sorfal mellett elcsavart labda alig a jobb alsó sarok mellett hagyta el a játékteret.

28.p. Graszl szabadrúgását Lengyel nem tudta megfelelõen a kapu irányába csúsztatni.

31.p. Barcsay buktatta Pakut. Sárga lap.

34.p. Varga Zoltán sípszó utáni labdaelrúgásért kapott sárga lapot.

35.p. Paku is besárgult.

35.p. Kiss végzett el gyorsan egy szabadrúgást, de a labda a kapu fölé szállt.

40.p. Csere a hazaiaknál, Mihály helyén Molnár T.

44.p. A védõi közül kitörõ Andorkát ugratták ki remekül, majd csatárunk, amikor már csak a kapussal volt szemben Gelei lábai közt laposan jobbal 11 méterrõl a kapu közepébe passzolta a labdát! 0-1!

45.p. 1 perc a hosszabbítás.

45+1.p Varga távoli lövése pattant meg egy védõnkön. A szöglet után a 16-os vonalánál helyezkedõ Imrik elé került a labda, aki jobbal jócskán a kapu fölé lõtt.

45+2.p. Vége az elsõ félidõnek.

FÉLIDÕ: 0-1

46.p. Megkezdõdött a második játékrész.

46.p. Mindkét oldalon csere a szünetben, nálunk Farkas helyén Kákonyi, a Csákvárnál Kocsis helyén Sötét és Varga helyén Molnár Cs. a pályán.

51.p. A csoport másik mérkõzésén: Gyõri ETO – Budapest Honvéd FC 3-3.

54.p. Molnár Cs. húzott el a bal összekötõ helyén, majd 14 méteres lövését Deli hatástalanította.

60.p. Bal oldali beadás után Horváth fejelt a jobb kapufa mellé. 1-1.

61.p. Az imént gólt szerzõ Horváth helyére Gajdos állt.

63.p. Sisa Tibor is cserélt, Kollár helyén Fekete.

64.p. Andorka középrõl, 18 méterrõl elvégzett szabadrúgása ment át a sorfalon, de Gelei bravúrral hárított.

65.p. Molnár T. is sárga lapot kapott.

68.p. Molnár M. megkapta második sárga lapját, emberhátrányba kerültünk.

71.p. Ismét a hazaiak cseréltek, Imriket Kovács P. váltotta.

74.p. Most mi cseréltünk, Illés helyén Kovács D.

76.p. Andorka ugratta ki remekül a bal összekötõ helyén feltörõ Kovács Dávidot, aki a hazai kapusra vezethette rá a labdát, de Gelei hatalmas bravúrral hárítani tudott.

78.p. Kiss is besárgult.

85.p. Egy hazai támadás végén hatalmasat mentett becsúszva a jobb kapufánál Lengyel.

87.p. Gajdos 20 méteres szabadrúgása szállt kapu fölé.

87.p. Újabb csere, Andorkát Maidics váltotta.

88.p. Kovács Pétert ugratták ki, de Lengyel becsúszva hatalmasat mentett.

90.p. Farkas Tibor játékvezetõ 3 percet hosszabbít.

90+3.p. Vége a mérkõzésnek.

VÉGEREDMÉNY: 1-1 (0-1)

A nagyon vizes csákvári pályán, melyen nyomokban tócsákban áll a víz az elsõ játékrész összképét nézve nagyjából egyenlõ ellenfele a két csapat egymásnak.

A találkozó elején az Aqvital FC Csákvár elõtt adódott több lehetõség, majd kezdtük magunkhoz ragadni az irányítást. Mi leginkább a gyors támadásvezetésekkel kísérletezünk, de ezek végén sikerült javarészt a hazai védõknek felszabadítaniuk.

Az elsõ félidõ végén egy gyors támadás után Andorka révén vezetéshez jutottunk, de a hazaiak még ezek után kísérleteztek a gólszerzéssel, sikertelenül.

Az elsõ 45 perceben nagyjából kiegyenlített játék folyt, több párharccal.

A második félidõben is kiegyenlített volt a játék, azonban a 60. percben sikerült az egyenlítés a Csákvárnak. Nem sokkal késõbb aztán emberhátrányba kerültünk, ennek ellenére a leginkább fiatalokkal felálló csapatunk elõtt adódtak helyzetek, de ezek sajnos kimaradtak.

Folytatás szombaton 17.00-órakor, amikor a Kaposvári Rákóczit fogadjuk stadionunkban.