V: Szilasi

BLSE: Csoknyai – Villám, Kurucsai, Tamási, Vincze – Lógó, Domokos, Szili (Kormos) – Fröhlich (Balázs), Nagy (Varga), Szabó N. Vezetõedzõ: Bognár György

FTC: Jova – Nyárasdi, Sváb, Kovács, Tóth, Nyilasi, Fülöp, Vattai, Gárdos, Vass, Pölöskei Cs.: Danquah, Nagy P., Papp M. Vezetõedzõ: Lipcsei Péter

Nagy várakozás elõzte meg a találkozót, a zöld-fehérek Lipcsei Péter edzõi bemutatkozása miatt, míg a mi csapatunk az NB II-es szereplés miatt szeretett volna bizonyítani.

Rögtön a mérkõzés elején mindkét csapat a támadófoci mellett tette le a voksát, így jó mérkõzés alakult ki. A negyedik percben Vincze szabadrúgásból veszélyeztetett, majd tíz perccel késõbb a Fradi egy átlövés után zörgette meg a vadonatúj kapufánkat.

Negyed óra elteltével meleg perceket éltünk át, hiszen Kovács egy percen belül kétszer is ziccerbe került, ám elõbb mellé gurított, majd Csoknyai védett bravúrral. Ebben az idõszakban volt egy kis zavar a védelmünkben.

Tíz perc kellett amíg magunkhoz tértünk, ekkor Szabó Norbi elõbb fejjel, majd lábbal veszélyeztetett, azonban gólt nem sikerült szerezni.

Fél óra elteltével Fröhlich lõtt az oldalhálóba, majd Lógó lövése ment mellé.

A 36. percben megszereztük a vezetést. Domokos 23 méterrõl hatalmas gólt ragasztott a kapu jobb oldalába. 1-0

A szünetig már nem történt jelentõs esemény, így egy gólos elõnnyel mehettünk a pihenõre.

A fordulás után továbbra is támadásban maradtunk, míg a vendégek talán kevesebb alkalommal veszélyeztettek.

Az 52. percebn egy nagy bedobás után Lógó elé került a labda, aki elõbb a lécre bólintott, majd a hálóba lõtt. 2-0

A gól megfogta a Fradit, ezt követõen sokáig csak nekünk volt helyzetünk. Fröhlich, Szabó és Balázs is hibázott azonban a végén, így nem nõtt a különbség.

Ezt azonban nem sokan bánták a Vasváriban, remekül szórakozott a szép számú publikum. Összességében egy kiváló hangulatú összecsapáson jól játszott a BLSE és megérdemelten nyerte meg a mérkõzést.

A BLSE vezetõi, játékosai és szurkolói ezúton kívánnak sok sikert Lipcsei Péternek edzõi pályafutásához.

Külön gartulálunk Bognár Györgynek a sikeres bajai debütáláshoz.