Baja 300 nézõ

V: Pánczél

BLSE: Herbert – Szauter, Burucz, Forgács, Rozsi (Kardos) – Lógó, Micskó, Szöllõsi – Frõhlich, Kormos (Balázs), Nagy E.(Csordás) Vezetõedzõ: Bognár György

Veszprém: Varga – Grósz, Hegedûs, Lang – Finta, Zsömlye, Kollár, Molnár, Hevesi-Tóth – Tatai, Alex Vezetõedzõ: Vágó Attila

A kiesés elõl menekülõ Veszprém volt szombaton az ellenfelünk, így nehéz 90 percre volt kilátás. Ez be is igazolódott.

A szervezett futballt bemutató vendégek az elsõ percektõl fogva jól zárták le a területet, így alig kerültünk el a kapujukig. Igaz, õk sem veszélyeztettek túl sokat.

Az elsõ félidõben nálunk Szauter jobb oldali beadását követõen Nagy Elõd az oldalhálóba rúgta a labdát, míg a másik oldalon Tatai ajtó-ablak helyzetben gurított mellé.

Az elsõ 45 percben egy sajnálatos eseményt is el kellett könyvelni. Rozsi József térdszalag-sérülést szenvedett és kórházba kellett szállítani. Mielõbbi gyógyulást kívánunk a védõnknek.

A szünet után sem változott a játék képe, helyzetek nélküli mezõnyfoci folyt a pályán.

Aztán a 61. percben egy kontra végén megszereztük a vezetést. Kardos remek beadását követõen Frõhlich hét méterrõl fejelte a labdát a bal felsõ sarokba. 1-0

A gól után mindent megtett az egyenlítés érdekében a Veszprém, azonban ez csak meddõ mezõnyfölényben és néhány szögletben mutatkozott meg. Egy nagy helyzetük volt, de azt egy szabadrúgást követõen mellé lõtte a vendég védõ.

A 92. percben aztán beállítottuk a végeredményt. Frõhlich volt önzetlen és rúgatott egy gólt Csordással, így a BLSE egy feledhetõ színvonalú összecsapáson 2-0-ra legyõzte a Veszprémet.