Móri duplájával és Izing találatával magabiztos, háromgólos gyõzelmett szerzett a Vidi II Barcson.

Barcs – Videoton FC II 0-3 (0-2)

Gólszerzõk: Móri (7′, 87′) Izing (17′)

Barcs: Halasi – Dienes, Pókos, Huzmi (Brdanin 58′), Balogh – Fónai, Opacic (Csongár 76′), Ribeiro, Stefanovic – Kordé, Dr. Matus

Videoton FC II: Somodi – Margitics, Izing, Papucsek, Vaszicsku – Fejes, Soós (Szeleczki 62′), Móri, Gyurcsó – Babos (Máté 46′), Olasz (Kis 84′)

Hartyáni Gábor csapatának volt egy kis “törleszteni” valója a barcsiakkal szemben, hiszen õsszel csupán egy vereséget szenvedett el a Vidi II hazai pályán – történetesen éppen a Barcs ellen. Ennek megfelelõen kezdte a Vidi II a mérkõzést, hiszen Móri már a 7. percben megszerezte a vezetést. Balogh adott el a pálya közepén egy labdát, melyre Gyurcsó azonnal le is csapott és remekül szöktette Olaszt, akinek a beadását Móri közelrõl juttatta a kapuba (0-1). Alig telt el 10 perc és már kettõvel vezettünk. Gyurcsó végezhetett el egy szögletet, Olasz fejesét a Vidi II korábbi kapusa, Halasi nagy bravúrral kitornázta a léc alól, következhetett az újabb sarokrúgás. Ezúttal Gyurcsó Babost hozta játékba, aki tovább passzolt Papucseknek, õ felnézett és Izing fejére varázsolta a labdát, a Vidi felnõtt keretének a tagja pedig okosan a földre fejelte a játékszert, mely onnan a kapuba pattant (0-2).
 A második félidõben rengeteg helyzetet dolgozott ki csapatunk az egyébként nagyon göröngyös talajú pályán, de újabb gólt csak a mérkõzés végén szereztünk. A csereként pályára lépõ Szeleczki szöktette Gyurcsót, aki mindenkit lehagyott, majd középre ívelte a labdát és az érkezõ Móri megszerezte második gólját a találkozón, ezzel beállítva a 0-3-as végeredményt.
 A gyõzelemmel Hartyáni Gábor legénysége továbbra is vezeti a tabellát. A Gyirmót a Honvéd II ellen ért el 3-1-es gyõzelmet idegenben, így elõnyünk továbbra is 1 pont, azonban a harmadik helyen álló Péccsel szemben az elõnyünk már 7 egység.

Hartyáni Gábor:

“Magabiztos gyõzelmet szereztünk, annak ellenére is, hogy a pálya talaja nem kedvezett nekünk. Nagyon örülök, hogy Móri az elmúlt meccseken megtalálta a góllövõ cipõjét. Ha kicsit jobban koncentrálunk a kapu elõtt, akkor akár nagyobb különbséggel is nyerhettünk volna, hiszen rengeteg helyzetet sikerült kialakítanunk, de nem vagyunk telhetetlenek, örülünk a három gólnak és a három pontnak.”