VESZPRÉM FC–ENTERNET-FC TATABÁNYA 2–1 (0–1)

Nagyon fontos 3 pont a Tatabánya ellen!

Ugyan a Tatabánya szerezte meg a vezetés a hazai pályán játszó Veszprém FC ellen, de a fordulás utáni elsõ percekben már egalizálta az állást Molnár “Monyó” Zoli és a végjátékban Hevesi-Tóth centerezését váltotta Finta 3 pontra!
Az elsõ félidõben az erõs széllel szemben is a Veszprémnek voltak kidolgozott helyzetei a vendég gól ellenére, de a második játékrészben végig fölényben játszó bakonyiak, csak a sokadik helyzetüket tudták berúgni az utolsó percben

P. Nagy László a Tatabánya vezetõedzõje:
Iszonyatos érzés a 90. percben kikapni, de csak magunknak tehetünk szemrehányást.
Vágó Attila a Veszprém FC vezetõedzõje:
Rengeteg gólhelyzetet kihagytunk. Ennek ellenére a gyõzelmünk megérdemelt. A legfontosabb a 3 pont.

(veszpremfc.hu)
__________________________________________________________

Veszprémben elfújta a szél a három pontunkat

Rettenetes orkánszerû szél tette szinte lehetetlenné a mérkõzés lejátszását. Irreális körülmények között a 90. percben veszítette el ezt a mérkõzést, a büntetésüket töltõ játékosok miatt tartalékosan felálló tatabányai csapat. Tudtuk, hogy a kiesés elõl menekülõ veszprémi csapat ellen nagyon nehéz dolgunk lesz, de az elsõ félidõ után még bizakodtunk.

Veszprém, 300 nézõ. Vezette: Becséri D. (Hofbauer, Horváth Z.)

VESZPRÉM: Varga T. – Grósz, Kollár Zs., Lang, Leitold – Garai (Finta P., 57.), Molnár Z., Zsömlye (Tatai, 57.), Boromisza (Szöllõskei, 72.) – Hevesi-Tóth, Alex.
 Vezetõedzõ: Vágó Attila
TATABÁNYA: Dombai A.– Vass N., Sinkó, Farkas V., Módi – Dombai V. (Kaiser, 90.), Kovács I., Ködöböcz, Bozsik J. (Tóth Z., 79.) – Megyesi (Köntös, 85.), Kocsis D. Vezetõedzõ: P. Nagy László

Gólszerzõ: Dombai V. (0–1) a 18., Molnár Z. (1–1) a 47., Finta P. (2–1) a 90. percben

MESTERMÉRLEG
Vágó Attila: – Rengeteg gólhelyzetet kihagytunk, de ezúttal a három pont megszerzése volt a legfontosabb.

P. Nagy László: – Az orkánszerû szél miatt nagyon nehéz volt összefüggõ játékot kialakítani.
 A 18. percben egy szögletbõl kipattanó labdát ívelte be újra Megyesi mely a tömegben megtalálta Dombi Viktor fejét, aki nem hibázott és ezzel megszerezte a vezetést.  A második félidõt nagyon rosszul kezdtük, az elsõ vendégtámadásból, egy lepattanó labdából Molnár egyenlítet. Utána már szinte végig a mezõnyben folyt a játék úgy nézet ki, hogy megszerezzük az egyik pontot, de a 90. percben Finta találatával elszállt a remény és Veszprémben hagytuk mind a három pontot. Iszonyatos érzés a kilencvenedik percben kapott góllal kikapni, de csak magunkat okolhatjuk érte. Készülünk a következõ hazai mérkõzésre ahol a Budaörs lesz az ellenfél, ezen a mérkõzésem már játszhat Almási akinek lejár a büntetése.