Budapest 250 nézõ

V: Böcskei

BKV: Vezér, Miklósvári, Selei (Gajda), Csikós, Mayer, Fazekas (Merczel), Nagy A., Cseri, Makrai, Csopaki, Varga E.(Sebestyén) Vezetõedzõ: Soós Imre

BLSE: Herbert – Villám, Burucz, Tamási, Császár (Nagy E.), Vincze – Lógó (Domokos), Szili, Micskó – Kormos (Bognár), Szabó N. Vezetõedzõ: Bognár György

Hazai lehetõséggel kezdõdött a mérkõzés, az elsõ percekben a védelmünk mögé ívelt labdákkal veszélyeztettek a fõvárosiak. Az elsõ tíz percben zavarban volt a védelmünk, lehet az új fellálást is szokták még a fiúk.

Aztán kicsit kijöttünk a szorításból, amit jelzett, hogy egy kontra végén Villám nagy helyzetben lõtte keresztbe a kapu elõtt a labdát.

A 24. percben egy véleményes esetet követõen büntetõhöz jutottak a hazaiak. Csopaki magabiztosan értékesítette a 11-est. 1-0

A gól megfogta csapatunkat, hiszen alig volt nálunk a labda, amikor pedig megszereztük akkor gyorsan el is adtuk azt. A nagy szélben a lapos passzok helyett a felívelésekkel próbálkoztunk, kevés sikerrel.

A szünetben cserélt Bognár György, Császár helyett Nagy Elõd lépett pályára. A támadónk gyorsan meg is hálalálta a bizalmat, hiszen elõbb kidolgozott egy helyzetet, majd ezt követõen a 48. percben egy szöglet utáni fejesbõl ki is egyenlített. 1-1

A gól után is támadásba maradtunk, ekkor úgy tûnt akár a három pontot is megszerezhetjük. A játékrész közepén azonban megint visszaesett a teljesítményünk, a BKV átvette az irányítást. Az utolsó 15 percben csak Fortunának és Herbertnek köszönhetjük, hogy megúsztuk kapott gól nélkül.

Összességében elmondható, hogy inkább küzdelmes, mint jó mérkõzésen szereztünk egy pontot a BKV Elõre otthonában. Ott, ahol még sok csapat meg fog izzadni a bajnokság során.