Vezette: Karakó Ferenc /L. Tóth Lajos, Galán Roland/
Gólszerzõ: Csopaki (35.p.), Faragó I. (65.p.)
Sárga lap: Miklósvári (16.p.), Shevel (51.p.), Székesi (54.p.), Horváth (74.p.), Duba (84.p.)
Kiállítva: Varga E. (rátaposott ellenfelére-38.p.)
Csere: Surányi helyett Mile B. (suünetben), Csikós helyett Melczer és Székesi helyett Fekete Á. (68.p.), Varga Á. helyett Sowunmi A. (73.p.), Faragó helyett Ribi (77.p.), Fazakas helyett Sebestyén (86.p.)

BKV Elõre: Vezér – Baranya N., Miklósvári, Makrai, Sebõk I. – Varga E., Horváth A. – Fazakas, Faragó I., Csikós – Csopaki Vezetõedzõ: Soós Imre

Kaposvölgye: Héger – Királyvári, Duba, Szilasi, Varga Á. – Jámbor, Székesi – Surányi, Kovács I.,  Andrejcsik – Sevel
Vezetõedzõ: Nagy Tibor

Soós Imre: –  A mai napon a három pont volt a lényeg, amelyet hatvan perces emberhátrányban harcoltunk ki. A kiállítás megtörte a játékunkat, bár a kapunk igy sem forgott veszélyben. Számtalan gólszerzési lehetõséget sikerült kialakítani, azonban vagy mi hibáztunk a befejezéseknél, vagy az ellenfél kapusa mutatott be bravúrokat. Akik ma hiányoztak szerencsére felépültek, így a Pécs elleni mérkõzésen már rendelkezésemre állhat Cseri, Selei és Farkas is akik a támadójátékunkat tudják szinesebbé tenni.
Nagy Tibor: –  Támadó játékunk még mindig nincs, és sajnos van két-három labdarúgó, akiknek a hibájából rendszeresen gólokat kapunk.

(bkvelore.hu)

___________________________________________

A harmadik kétgólos vereség
2011. április 03. 20:02:19

BKV Elõre – Foci24.com-Kaposvölgye VSC 2-0 (1-0)

Sport utca, 200 nézõ. Vezette: Karakó (L. Tóth, Galán)
BKV Elõre: Vezér – Baranyai N., Miklósvári, Makrai, Sebõk I. – Varga E., Horváth A. – Fazakas (Sebestyén 86.), Faragó I. (Ribi R. 77.), Csikós (Melczer Zs. 68.) – Csopaki. Vezetõedzõ: Soós Imre
Foci24.com-KVSC: Héger – Királyvári, Duba, Szilasi, Varga Á. (Sowunmi A. 73.) – Jámbor, Székesi (Fekete Á., 68.) – Surányi (Mile B. a szünetben), Kovács I.,  Andrejcsik – Sevel. Vezetõedzõ: Nagy Tibor

Gólszerzõ: Csopaki a 35., Faragó I. a 65. percben
Kiállítva: Varga E. (rátaposott ellenfelére) a 38. percben.

A pontszerzés reményében lépett pályára a csapatunk a BKV Elõre otthonában, ennek bizonyítékaként rögtön az elsõ percben szép akcióval kezdtünk: Andrejcsik visszatett labdáját Székesi lõtte kapura, de Vezér könnyen védett. A 9. percben a hazaiak is veszélyeztettek, Fazakas beadását Faragó próbálta közelrõl a kapuba kotorni, de Héger Ádám bravúrral mentett. Az elsõ negyedóra végén Sevel iramodott meg az ellenfél kapuja felé, lerázta Miklósvárit, aki a 16-os elõtt lerántotta csatárunkat, de a játékvezetõ piros lap helyett csak sárgát adott a hazaiak hátvédjének. A jogos szabadrúgást Sevel Vezér kezébe lõtte. A félidõ derekán Baranyai ívelt jobbról a 16-oson belülre, ahol berobbant Makrai, de fejese centikkel kapu fölé szállt. A 35. percben sajnos vezetést szerzett a BKV, Varga Endre lendült elõre középen, a jó ütemben kiugró Csopakit megjátszotta, aki kicselezte Hégert és az üres kapuba passzolt (1-0). Szinte rögtön a vezetõ gólja után emberhátrányba került a hazai együttes, hiszen a gólpasszos Varga Endre taposta meg Királyvárit, amiért a kiállítás sorsára jutott. A félidõ utolsó percében Csopaki megszerezhette volna második gólját is, de Baranyai jobboldali beadását a rövid sarok mellé passzolta.

A szünetben Nagy Tibor cserével próbálta javítani a támadójátékot, de sajnos átütõerõ ezután sem igazán volt a támadásainkban. Elõször Andrejcsik távoli szabadrúgását fogta Vezér, majd ugyanõ szerzett labdát Sebõktõl, passza után Sevel gólhelyzetbe került, de a játékvezetõ les miatt megállította az akciót. A 65. percben Makrai kitûnõ labdával indította a védõk mögül kilépõ Faragót, aki belépett a 16-oson belülre és 10 méterrõl a hosszú sarokba lõtt (2-0). Kétgólos hátrányból kellett volna tehát felállni, és ha a 69. percben Fekete jobboldali beadását Sevel a hálóba fejeli – ehelyett 6 méterrõl a jobb sarok mellé stukkolt -, talán lett volna még esély az egyenlítésre. Ehelyett az utolsó negyedórában ismét a közlekedésiek veszélyeztettek, elõször Horváth 35 méteres lövését ütötte ki Héger, majd Csopaki 23 méteres, bal sarokba tartó lövését szedte ki még nagyobb bravúrral kapusunk. Végül Sebestyén közeli kapufája zárta le a mérkõzést, a hajrában tehát a mezõny legjobbja, Héger Ádám tartotta a lelket (és az eredményt) csapatunkban, amely így ismét kétgólos vereséget szenvedett.