BKV Elõre: Vezér – Fazakas, Baranyai, Merczel, Sebõk – Varga E., Ribi (Faragó I. 71.) – Cseri (Katona 89.), Csikós, Selei (Sebestyén 81.) – Csopaki

Vezetõedzõ: Soós Imre

Kozármisleny: Gõcze – Vég, Tóth I., Petrók, Tóth Z. – Fellai, Nagy E. – Asztalos (Karacs 40.), Laki (Erdõs 84.), Koplárovics – Berdó

Vezetõedzõ: Márton Gábor

Gólszerzõ: Selei 29. illetve Laki Z. a 78. percben.

Sárga lap: Ribi 50., Csikós 69., Selei 73., Sebestyén 87. illetve Fellai 57., Vég B. 87. percben.

Együttesünkben Nagy Erik vállalni tudta a játékot, azonban a héten 2-szer is megmûtött Koller, illetve a korábbi sérültek Andruskó, Kiss M. nem játszottak.
 Hiányzott az együttesbõl Tasselmájer, aki a Gyirmót ellen összeszedett piros lapja miatt 1 meccses eltiltást kapott, míg Kovács T. 5 sárgalap miatt nem szerepelhetett.

A 3. percben Cseri jobb oldali szabadrúgást ívelt kapunk elé, amely végén Baranyai fejelt mellé.

4. percben ismét Cseri végezhetett el szabadrúgást a hosszúra ívelt labdát Gõcze a kapufára tolta.

A 9. percben Koplárovics iramodott meg középen, Asztalos felé passzolt aki elõl az utolsó pillanatban szabadítottak fel a hazai védõk.

13. percben Asztalos szerzett labdát, a jobb szélen két ember is kicselezett, középre ívelése kicsit magas lett az üres álló Lakinak, aki bár belefejelt, de nem tudta irányítani.

A 19. percben Vég B. nagyszerûen ugratta ki Koplárovicsot középen, rávezette Vezérre aki lábbal hárította a mislenyi játékos lövését, a kipattanó labdát Nagy Erik szerezte meg, majd a 16-os sarkáról lõtt, de lövését Vezér ismét hárította.

20. percben 35 méterre szembe a hazai kaputól szabadrúgáshoz jutottunk, Fellai állt a labda mögé, nagy erejû lövése kevéssel ment mellé.

A 29. percben Selei kapott átadást a 16-os sarkán, lövése a lábak között utat talált a kapuba. 1-0. Gõcze nem sokat látott az egészbõl.

37. percben Asztalos passzolt középre Nagy E. 22 méteres lövésébe a védõk beleértek, így elkerülte a kaput.

Annak ellenére, hogy az elsõ félidõben csapatunk sokkal jobban dominált, mondhatni a semmibõl szerzett vezetést a BKV Elõre, így 1-0-s hazai vezetéssel ért véget a játékrész.

49. percben Csopaki a 16-os vonalánál kapott labdát majd félfordulatból alig lõtt fölé-mellé.

52. percben Koplárovics ugrott ki a leshatáron beadására szépen érkeztek középen, majd a labda a BKV kapujába került, de a találatot les címén érvényesítették.

Az 53. percben Fellai 23 méterrõl bombázott fölé.

57. percben Laki ugrott ki teljesen tisztán, de ezúttal is les miatt megállították. A vonalban ülõk szerint biztosan nem volt szó lesrõl.

59. percben Koplárovics Laki összjáték után Laki nagy helyzetben mellé lõtt.

63. percben Selei érkezett a kapunk elé, nagy erõvel lõtt fölé.

67. percben Csopaki nagy helyzetben lõtt, Gõcze pedig bravúrral védett.

68. perc Nagy Erik 24 méterrõl lõtt fölé.

70. percben Csopaki ugrott ki, Petrók szorításában 19 méterrõl fölé lõtt.

72. percben gyönyörû mislenyi támadást láthatott a közönség aminek a végén Berdó passzolt Koplárovicshoz, aki 15 méterrõl cm-ekkel lõtt mellé. Nagy helyzet volt.

77. percben Tóth Z. végzett el egy bedobást gyorsan Karacshoz kerül a labda, aki a 16-os sarkáról lõtt fölé.

A 78. percben Koplárovics oldalról érkezõ beadását Laki Z. közelrõl lõtte a hazai hálóba. 1-1.

80. percben szép BKV támadás után Gõczének kellett kapujából kifutni és a 16-os közelébõl öklözve mentett.

87. percben Erdõs ugratta ki Koplárovicsot, akinek középre adásáról alig maradtak le a bevetõdõ mislenyi támadók.

89. percben Csopaki vezette a labdát 16-os vonalánál szabálytalankodtunk ellene. A szabadrúgást Gõcze húzta le.

A 91. percben egy hosszú oldalra átívelt labdát az oldalhálóba fejelte az egyik hazai játékos.

A mérkõzés krónikájához tartozik, hogy a 64. percben Márton Gábort reklamálás miatt elküldték a kispadtól. Gaál Gyöngyi az egész mérkõzés alatt mindkét csapatot rossz ítéletekkel sújtotta, mindkét oldal szurkolói elégedetlenek voltak ténykedésével.
 Többször ellentétes ítéletet hozott, illetve indokolatlanul osztogatta a sárga lapokat.

Soós Imre: Tartalékos védelemmel, egy megnyert mérkõzést óvodás góllal képesek voltunk döntetlenre hozni.

Márton Gábor: Ismét tanultam valamit, mégpedig, hogy az edzõ nem beszélhet a kollégáival, mert elküldik a kispadról. A csapatom elõtt megemelem a kalapom.