2. Forduló, a 32 közé jutásért
2014.09.10. Szerda, 15.30
Bölcskei SE (NB III) -Gyirmót FC Gyõr 0-5 (0-3)
Játékvezetõk: Botló Béla, Iványi István, Éles András
Bölcskei SE: Csoknyai B., Miskovicz R., Blatt P., Szabolcska T. (Nagy D. Szünetben), Laták B. (Budai D. Szünetben), Féhr D., Tóth J., Hajdók G., Agócs G., Szili I. (Süvöltõs J. 84.p.), Fröhlich R.
Vezetõedzõ: Buzás Attila
Gyirmót FC Gyõr: Deli Z., Nagy S., Graszl K., Lengyel D., Csemer Gy., Molnár M. (Kovács D. 74.p.), Paku R., Sós M. (Oross M. 88.p.), Kiss M., Illés Gy., Tóth N. (Andorka P. 50.p.)
Vezetõedzõ: Sisa Tibor
Góllövõ
Bölcskei SE: nem volt
Gyirmót FC Gyõr: 0-1 Tóth N. 3.p., 0-2 Tóth N. 7.p., 0-3 Illés Gy. 41.p., 0-4 Paku R. 54.p., 0-5 Andorka P. 11-esbõl 93.p.
Sárga lap
Bölcskei SE: Hajdók G. 79.p.
Gyirmót FC Gyõr: Kiss M. 45.p.
Piros lap
Gyirmót FC Gyõr: Illés Gy. 63.p.
1.p. Megkezdõdött a mérkõzés.
3.p. 0-1 Illés bal oldali beadását Tóth Norbert 8 méterrõl vágta a jobb alsó sarokba.
7.p. 0-2 Kapu elõtti kavarodás után Tóth Norbert 11 méterrõl, jobbról a kapu bal oldalába lõtt.
28.p. Tóth János adott középre a jobb oldalról Szabolcskának, aki 8 méterrõl a felsõ kapufára fejelt.
41.p. 0-3 Nagy Sándor ment el a jobb oldalon, az alapvonalról beívelte a labdát a hosszú oldalon érkezõ Illésnek, aki balról, 10 méterrõl, nagy erõvel fejelt a léc alá.
Félidõ 0-3 ( 0-3 )
50.p. Tóth Norbertet Andorka Péter váltotta.
54.p. 0-4 Andorka ment el szépen a bal oldalon, majd visszagurított Pakunak, aki balról, 10 méterrõl, félfordulattal lõtt a kapu jobb oldalába.
59.p. Tóth bal oldali szögletét Hajdók lõtte kapura, de Deli biztosan hárított.
63.p. Illés Gyulát állították ki reklamálásért.
67.p. Sós 30 méteres szabadrúgását ütötte kapufára a hazai kapus.
72.p. A hazaiak a legnagyobb helyzeteiket hagyták ki, elõbb Graszl blokkolt, majd Deli védett.
74.p. Molnár Máté helyett Kovács Dávid a pályán.
75.p. Sós lõtt mellé nagy helyzetben.
88.p. Utolsó cserénk, Sós Márkó helyett Oross Márton a pályán.
93.p. 0-5 Pakut buktatták a hazai büntetõterületen belül, 11-es! A büntetõt Andorka lõtte a kapu jobb oldalába.
Végeredmény: 0-5 ( 0- 3)
Összegzés: Jól kezdtük a mérkõzést, látszott, hogy komolyan veszi a mérkõzést csapatunk. Ennek meg is lett az eredménye, hiszen korán két gólos vezetéshez jutottunk. A második gól után kiegyenlítettebb lett a játék, ebben az idõszakban csak egy hazai kapufát jegyezhettünk fel. A félidõ végén aztán egy szép támadát követõen tovább növeltük elõnyünket, így magabiztos vezetéssel vonulhattunk az öltözõbe.
A második félidõben jobbára amezõnyben folyt a játék, néhány apróbb lehetõséggel tarkítva. A 4. gól után biztossávált gyõzelmünk, melyet a 93. percben véglegesítettünk.
Ma csapatunk végig koncentrálva, jó játékot mutatott, és megérdelten nyerte meg amérkõzést, bejutva a legjobb 32 közé.
Sorsolás jövõ hétfõn, következõ forduló két hét múlva.