EDZÕI ÉRTÉKELÉSEK:

GYIRMÓT SE GYÕR U21 – SZTK-ERIMA U21  2-8 (1-3)
VARGA LÁSZLÓ EDZÕ: Csúfos vereséget szenvedtünk hazai pályán, lélektelen, fegyelmezetlen játékunk miatt. Néhány játékosnak komolyan el kell gondolkodnia a mai teljesítményén. Szerdán a Dorog ellen hazai pályán megpróbálunk javítani.
BALATONFÜREDI FC U21 – GYIRMÓT SE GYÕR U19  1-5 (1-1)

GULYÁS IMRE EDZÕ: Küzdelmes elsõ félidõ után a másodikban megnyertük a mérkõzést. Az elsõ játékrészben mind két kapu elõtt adottak gólszerzési lehetõsségek, elõbb a Füred talált be, aztán a negyedik lehetõségünkbõl sikerült egyenlítenünk. A második félidõben szerkezetet váltottunk, gyorsabb lett a játékunk és megérdemelten nyertük meg a mérkõzést. Gratulálok a csapatnak a szép gyõzelemhez!
GYIRMÓT SE GYÕR U17 – SZTK-ERIMA U17  12-0 (5-0)
NAGY LÁSZLÓ EDZÕ: Sajnos nem tudtuk igazán próbáratenni magunkat,mert a szerény képességû ellenfél csekély ellenállást tanusított.Gyõzelmünk akár még nagyobbarányú is lehetett volna.
BALATONFÜREDI FC U17 – GYIRMÓT SE GYÕR U16  0-7 (0-3)
GYURMÁNCZI ATTILA EDZÕ: Újabb szép eredmény idegenben! Szép volt fiúk! Ma azonban lassabban, fásultabban mozogtunk a szokottnál! Gyorsabb, pontosabb játékot vártam és a kapu elõtt is nagyobb figyelmet! Jövõ héten több kell, hogy újra sikeresek legyünk!
UTE U15 – GYIRMÓT SE GYÕR U15  3-0 (1-0)
POLYÁK GÁBOR EDZÕ: Késve érkeztünk a mérkõzésre és sajnos így a bemelegítésünk sem volt a megfelelõ, ezért már a 2. percben gólt kaptunk. Mezõnyben szépen, ügyesen játszottunk és többet is birtokoltuk a labdát ellenfelünknél, de sajnos a támadó zónában már rossz döntéseket hoztunk és így kevés helyzetünk volt. A mérkõzés végén kaptunk még két gólt kontratámadásból, amik elkerülhetõk lettek volna, ha nem támadunk ki az egyenlítés érdekében. Ezen a mérkõzésen is bebizonyosodott, hogy senki ellen nem játszunk alárendelt szerepet, de sajnos a támadóink kevés helyzetet dolgoznak ki saját maguknak és társaiknak
UTE U14 – GYIRMÓT SE GYÕR U14  9-1 (6-0)
RADICS ZSOLT EDZÕ: Hétvégi mérkõzésünkön ismét bebizonyosodott, hogy futás nélkül ezt a játékot nem lehet játszani. Ehhez párosult még a rengeteg helyezkedési és technikai hiba, mely megpecsételte sorsunkat.
GYIRMÓT SE GYÕR U13 – LIPÓT SK U14  6-0 (2-0)
DOMANYIK SZILÁRD EDZÕ: Nem vagyok megelégedve a mai játékunkkal, hiszen a megbeszéltekhez képest egész mást játszottunk, mint kellett volna. Rengeteg technikai hiba, pontatlanság jellemezte a meccset, ami nagyon nem tetszett nekem. A nagy meleg nem lehet mentség arra, hogy néhányan csak lézengtek a pályán. Meg kell tanulni már ebben a korban szenvedni, hiszen nem focizgatni jöttünk, hanem mérkõzést játszani! Az eredményhez gratulálok, dolgozni kell tovább!
MONOSTORI TIVADAR UTÁNPÓTLÁS LABDARÚGÓ EMLÉKTORNA U12, DOROG, TOKODI PÁLYA
BENCZE KÁROLY EDZÕ: 2014.09. 06-án szombaton került megrendezésre a Monostori Tivadar Utánpótlás Labdarúgó Emléktorna a Tokodi Stadionba. A rendezvényre 16 csapat kapott meghívást. A tornát 4 csoportba osztva bonyolították le. A Gyirmót SE csapata az Esztergommal, Tatabányával és a Goldball csapataival került egy csoportba.
Eredményeink: 2-3 Goldball, 1-2 Tatabánya, és 4-0 az Esztergom csapata ellen.
Délután az alsóházi rájátszásban három gyõzelmet arattunk 4-0 Lábatlan, 2-0 a házigazda Dorog ellen és 3-0 a Gyõrújfalu csapata ellen. A fiúk a tornán végig kiegyensúlyozottan és jó játszottak. Kis szerencsével a felsõházba kerülhettünk volna, ha jobban figyelünk, hiszen a Goldball ellen már 2-0-ra is vezettünk. A Tatabánya ellen is egy balszerencsés góllal vesztettünk. A többi négy mérkõzésünket hoztuk, és 16-5 gólaránnyal zártuk a tornát. Gratulálok a játékosaimnak!
ALCUFER KUPA U10, NYERGESÚJFALU
DELI ZOLTÁN EDZÕ: Kiváló feltételek mellett került megrendezésre Nyergesújfalun a torna. Négy pályán mérkõzött meg a 16 csapat! A D csoportba kerültünk a DAC-cal, Vértes erõmûvel, és házigazdákkal. Két gyõzelemmel és egy döntetlennel jutottunk a felsõházba, ahol az ellenfelünk a Dorog csapata volt. Sajnos ezen a mérkõzésen nem voltunk ellenfelei a dorogi csapatnak. Az 5-8-ik helyért vívott csatában a Komárno csapatától az utolsó percekben kapott góllal, csak a  7-8-ik helyért játszhattunk. A helyosztó mérkõzésen két balszerencsés gólt kapva 2:1-re kikaptunk a Tata csapatától, így a 8. helyen végeztünk. Összességében a dorogi mérkõzéstõl eltekintve elégedett vagyok a gyerekek játékával, hozzáállásával.
ALCUFER KUPA U9, NYERGESÚJFALU
KISS ZOLTÁN EDZÕ: A nyergesújfalui tornán 16 csapat versengett  az U8-as korosztályban. 6. helyezést ért el a csapat, ami nagyon jó eredmény, hiszen részt vett többek közt az ETO,  FTC,  Vasas,  MTK korosztályos csapata is.

ALCUFER KUPA U8, NYERGESÚJFALU
KÁLMÁN TIBOR EDZÕ: Az U8-as csapat minden tagja hatalmas lelkesedéssel és gyõzni akarással vetette bele magát a küzdelembe és jó csapatok ellen is csak kis különbséggel maradt alul. A késõbbi gyõztes Vasas ellen az utolsó percekig döntetlenre állt a mérkõzés és egy védelmi hiba döntött a javukra. A szoros eredmények mellett a csapat javára írható az 1:1 elleni küzdelmek felvállalása, a rengeteg mozgás támadásban védekezésben, és a bátor támadásbefejezés lövésekkel kapuratörésekkel. Összességében a 16 csapatból a 10. helyet szereztük meg és csak kis szerencse kellett volna a felsõházi szerepléshez. Gratulálok a csapatnak, és több szerencsét kívánok a további tornákon Oross Márton edzõnek.