GYIRMÓT FC GYÕR

4-2 (2-1)

Gólszerzõk: 44.p. Danilo, 45.p. Pilík, 54.p. Holender, 64.p. Hidi ill. 8.p. Strestik, 86.p. Vólent

BUDAPEST HONVÉD FC – GYIRMÓT FC GYÕR 4-2 (2-1)
Budapest, Bozsik József stadion
Vezette: Szilasi Szabolcs (Lémon Oszkár, Aradi József)
BUDAPEST HONVÉD FC: Horváth A. – Batik, Kamber, (Lovric, a szünetben), Dino (Temesvári, a szünetben), Heffler T. (Hidi, a szünetben), Uzoma (Kukoc, a szünetben), Holdampf (Vadócz, a szünetben), Pilík (Májer, a szünetben), Danilo (Tischler, a szünetben), NGog (Holender, a szünetben), Kovács N.
VEZETÕEDZÕ: Supka Attila
GYIRMÓT FC GYÕR: Rengel – Varga P. (Horváth Cs., a 65. percben) Villám (Lázár, a szünetben), Széles, Szegi (Présinger, a szünetben), Kontár, Gelencsér (Németh G., a szünetben), Strestik (Nagy P., a szünetben), Sandal (Herjeczki, a szünetben), Horváth R. (Vólent, a szünetben), Heffler N. (Csongrádi, a 69. percben).
VEZETÕEDZÕ: Szepessy László
8.p. Sandal ugratta ki remekül Strestiket, aki a védõk közül kibújva 10 méterrõl a kapu jobb oldalába bombázott. 0-1.
44.p. Bal oldali szabadrúgás után NGog fejesét még védeni tudta Rengel, Danilo kísérleténél viszont már tehetetlen volt kapusunk. 1-1.
45.p. Baloldali beadás után Pilík lõtt laposan a kapu jobb oldalába. 2-1.
54.p. Gyors támadást vezetett a Honvéd, aminek a végén Tischler adott középre Holendernek, aki a büntetõpont magasságából védhetetlenül fejelt a kapunkba. 3-1.
64.p. Hidi lõtt védhetetlenül a kapunkba. 4-1.
86.p. A buktatásért megítélt büntetõt Vólent vágta nagy erõvel a jobb alsó sarokba. 4-2.