CSORNAI SE – GYIRMÓT FC GYÕR II 1-1 (1-1)
JÁTÉKVEZETÕK: Szalai László – Aradi Tibor, Gyürüsi Péter

CSORNAI SE: Sánta A. – Nagy Sz., Kerékgyártó D., Császár A., Füredi Á., Weitner Á., Csikós S. (Litresics L – 54.p.), Czanik K., Simon A., Kelemen M., Serfõzõ B. (Kantó Á. – 90.p.)
VEZETÕEDZÕ: Hannich Péter

GYIRMÓT FC GYÕR II: Hrabina A. – Nagy B., Lengyel D., Lázár P., Papp R. (Aranyos M. – 69.p.) – Szabó T., Kõris K., Bori G. (Tóth L. – 63.p.) – Irmes D. (Füleki N. – 75.p.), Kovács Zs., Szegi V.
VEZETÕEDZÕ: Nagy László
15.p. Irmes jobb oldali beadását a kifutó Sántát megelõzõ Kovács Zs. csúsztatta a kapu bal oldalába. 0-1
19.p. Egy 19 méteres lövésénél hárított nagyot nyújtózkodva Hrabina, a kipattanóra Weitner csapott le, s 10 méterrõl a kapu bal oldalába lõtt. Itt már hálóõrünk is tehetetlen volt. 1-1
VÉGEREDMÉNY: 1-1 (1-1)
Remek, küzdelmes mérkőzést láthattak ma a csornai tadionba kilátoató nézők. Teljesen kiegyenlített volt az összecsapás, a pályán nem látszódott a csapatok tabellán elfoglalt helyezése közti különbség.
A szünet után hamarosan megfogyatkozott a Csorna, de a védekezése remekelt a zöld-fehérenkek. A mérkőzés utolsó perceiben előttünk futószalagon adódtak a lehetőségek, az ellenfél hálója azonban érintetlen maradt. A hajrában két komolyabb gólszerzési esélye volt Hannich Péter csapatának, viszont a kaput nem találták el. A nagyon keményen védekező csornaiak végül otthon tudtak tartani egy pontot.