GYIRMÓT FC GYÕR – DVSC 1-2 (0-2)
2016.10.29. 18.00-óra, Gyõr-Gyirmót, Alcufer Stadion, 1013 nézõ
OTP Bank Liga, 13. forduló
JÁTÉKVEZETÕK: Vad II. István – Albert István, Kepe Arnold – Becséri Gergely – Pintér Csaba, Gaál Gyöngyi

GYIRMÓT FC GYÕR: Sebõk Zs. – Achim S., Jancsó A., M. Bojovics, Présinger Á. – Filkor A., Kiss M. – Vass P., Paku R., Sallói D. – Simon Attila
VEZETÕEDZÕ: Urbányi István
DVSC: B. Danilovics – Ioan-Constantin F., Tõzsér D., Homan D., Mészáros N., Brkovic D., Mészáros K., Vittek R., Szakály P., I. Bobko, Jovanovic A.
VEZETÕEDZÕ: Leonel Pontes
GÓLSZERZÕK: 72.p. Madarász M. ill. 8.p. Vittek R., 13.p. Holman D.
SÁRGA LAPOK: 22.p. S. Z. Achim
PIROS LAPOK: 80.p. Présinger Á. ill. 42.p. Tõzsér D.
1.p. Megkezdõdött a mérkõzés.
3.p. Holmann vezetteát a térfelünkön a labdát, azonban tekerése nem találta el a kapunkat.

8.p. Vittek szánta el magát egy 30 méteres lövésre és a hatalmas bomba a kapunk bal felsõ sarkában landolt. 0-1

13.p. Holman és Vittek öszjátéka után elõbbi lõtt nagy erõvel, jobbal a kapu bal felsõ srkába. 0-2
22.p. Achim kapott sárga lapot Szakály megrúgásáért. A szabadrúgát Holman végezte el 18 méterrõl, amibe Paku tette bele a fejét, így szögletre pattant a labda.
36.p. A gyorsan bekapott két gól után mezõnyjáték folyik.
42.p. Tõzsér csúszott rá Sallóira hátulról, amiért a játékvezetõ kiállította.
45.p. 1 perc a hoszabítás.
45+1.p. Vége az elsõ játérésznek.
FÉLIDÕ: 0-2
46.p. Megkezdõdött a második félidõ.
53.p. Filkort buktatta Bobko a tizenhatoson belül, tizenegyes. A büntetõt Kiss végezte el, azonban Danilovic hárított.
60.p. Sallói 18 méteres lövését fogta magabiztosan Danilovic.
61.p. Présinger kapott sárga lapot.
61.p. Csere mind a kettõ oldalon nálunk, Achim és Paku helyett Simon András és Madarász, az ellenfélnél Vittek helyett Sekulic.
65.p. Vass jobb odali beadása után Filkor fejelt, azonban Danilovic könnyedén hárított.
68.p. Ismét cserélnek a vendégek Mészáros Karol helyett Horváth.
72.p. Vass jobboldali beadása után Madarász egybõl, ragyogó mozdulttal lõtt 16 méterrõl a jobb alsó sarokba! 1-2

75.p. Csere a Debrecennél Holman helyett Nagy.
77.p. Simon András megpattanó lövését fogta Danilovic.
80.p. Présinger megkapta második sárga lapját, így kiállította a játékvezetõ.
84.p. Madarász csapott le egy kipattanóra, de lövését Danilovic védte.
85.p. Cserélt csapatunk Jancsó helyett Nagy Olivér.
89.p. Bobko kapott sárga lapot.
90+5.p. Vége a mérkõzésnek.
VÉGEREDMÉNY: 1-2 (0-2)
Rosszul kezdtük a mérkõzést, hiszen negyed óra után már két gólos hátrányban voltunk. A venégeknek két káprázatos gólt sikerült összehozniuk. A továbbiakban már kiegyenlített játék folyt helyzetek nélkül, azonban Tõzsér kiállítása fordulatot hozhat a második félidõben. 15 perce van a csapatoknak, hogy kipihenjék az elsõ félidõt, utána pedig folytatódik a mérkõzés.
A második félidõben többet birtokolta csapatunk a labdát, több helyzetet alakítottunk ki, azonban a tizenegyes ellenére sem tudtunk egy nél több gólt rúgni. A két gólos hátrányból egy gólosra csökkent a második félidõben a debreceniek elõnye, azonban, így is megnyerték a mérkõzést.
Folytatás jövõ héten szombaton 15:30 órakor, Felcsúton, ugyanis a Videoton vendége lesz csapatunk.