Bár jól kezdte a Csorna a találkozót a vezetést mégis a Gyirmót szerezte meg. Dénes Zsolt hiába hárított egymás után háromszor az újboli kipattanót Éri Dominik juttatta a kapuba. (0-1)

A második félidőben a Csorna teljes mértékben saját kapuja elé szorította csapatunkat.

Az 55. percben Visy szöglete után Zámbó fejesével egyenlő lett az állás (1-1).

Egy perc se mtelt el, Visy harcolt nagyot az alapvonalnál, majd egy rossz felszabadítást követően 8 méterről Simon lőtt a hosszúba. (2-1)

60. percben szép játékot követően Kerékgyártó robbant ki a védők közül és a kifutó kapus mellett a hálóba gurított. (3-1)

61. Percben. Nem sokkal később Simon jobb oldali beadását Szakács szép mozdulattal, sarokkal juttatta a hosszú felsőbe. (4-1)

Az utolsó 10 percben még Kerékgyártó és Szakács megszerezte saját maga 2 gólját, a hosszabbításban (92.) pedig büntetőből szépített Gelencsér. Összességében megérdemelt győzelmet aratott a Csorna.

Csornai SE: Dénes – Papp R., Zámbó, Fehér, Baranyai (Detrik 64.), Farkas D., Csikós, Kerékgyártó, Visy, Simon A. (Sipőcz 70.), Németh B. (Szakács 46.)
Vezetőedző: Marton Miklós

Marton Mikós: – Az elsõ félidõben is sok helyzetet dolgoztunk, de ezeket kihagytuk, majd óvodás hibának következményeképp gólt kaptunk. A szünetben rendeztük sorainkat és megérdemelt nagyarányú gyõzelmet arattunk.

Tóth Norbert: – Megérdemelt hazai gyõzelem született.