KAZINCBARCIKA – GYIRMÓT FC GYÕR 1-4 (0-2)
JÁTÉKVEZETÕK: Lovas László – Szveinyik Bence, Szilágyi Norbert – Nazsa Tamás
GYIRMÓT FC GYÕR: Rusák E. – Varga P., Villám B., Szilvási P., Széles I. – Kontár Z., Lázár P. – Herjeczki K. (85.p. Krebsz M.), Strestik M. (71.p. Nagy P.), Heffler N. (64.p. Présinger Á.) – Szarka Á.
VEZETÕEDZÕ: Szepessy László
KAZINCBARCIKA: Somodi B. – Fótyik D., Tóth L., Takács P., Kiss B., Krausz R.-Z., Oltean S. A., Mikló R. (73.p. Gábor L.), Olasz D., Toma Gy., Kovács O.
VEZETÕEDZÕ: Koleszár György
GÓLSZERZÕK: 10.p. Strestik M., 28.p. Heffler N., 61.p. Lukács R., 77.p. Nagy P., 83.p. Nagy P.
SÁRGA LAPOK: 47.p. Fótyik D., 90.p. Lukács R.
PIROS LAPOK:
1.p. Elkezdõdött a mérkõzés.
8.p. Egy jobb oldali, hazai szabadrúgást öklözött ki elõre vetõdve Rusák.
10.p. Széles bal oldali, lapos középreadását lépte át középen Herjeczki, így a hosszú oldalon érkezõ Strestik zavartalanul passzolt az üres kapuba! 0-1

28.p. Szarka passzolt középre, aki lövés helyett tovább adott Hefflerhez, így átverve a hazaiak kapusát. Heffler egy testcsellel megverte ellenfelét és a jobb alsó sarokba passzolt! 0-2

34.p. Szarka cselezte ki Somodit, majd éles szögbõl a kapu fölé lõtt.
FÉLIDÕ: 0-2
46.p. Elkezdõdött a második félidõ.
59.p. Egy bal oldali beadás után Lukács fejesét ütötte hatalmas bravúrral szögletre Rusák.
61.p. Lukács lépett ki védõink között, majd Rusák mellett a kapuba gurított. Kapusunk csak beleütni tudott a labdába. 1-2
77.p. Lázár ugratta ki az imént beállt Nagy Patrikot, aki a kimozduló Somodi mellett a kapuba lõtt! 1-3

83.p. Fótyik buktatta Nagyot a tizenhatoson belül, 11-es. A büntetõt a sértett elõször Somodiba lõtte, de az elé kipattanó labdát mar könyörtelenül a kapu közepébe vágta! 1-4
VÉGEREDMÉNY: 1-4
Kádár Zsolt szakmai igazgatóAz elsõ félidõben rendkívül szerény teljesítményt nyújtottunk. A szünet után felcsillant a felzárkózás esélye is, de a harmadik gól megpecsételte a sorsunkat.

Szepessy László: A vártnak megfelelõen nagy küzdelmet vívtunk a Kazincbarcikával. Ki tudtuk javítani az elõzõ hetek hibáit és, így már eredményesek tudtunk lenni. Reméljük ezt a jó formát tovább tudjuk vinni a következõ fordulókban is és közelebb fogunk kerülni a céljaink eléréséhez. Isten éltesse az Editeket.