2024.06.12. szerda 11.00 I Debrecen, Debreceni Egyetemi AC Sporttelep I MLSZ Regionális U17 Kiemelt rájátszás

Játékvezetők: Sándor Csaba – Papp Ferenc, Kondor Milán

DEAC: Szalóki N. – Terdik J., Grecskó M., Pásztor Gy., Kelemen Zs., Nagy A., Csubák B., Papp G. Sámi B., Boros J., Gáll B.  I Vezetőedző:

Gyirmót SE Győr: Papp Zs. – Lengyel B., Albrecht Á, Neskov O., Árpási B.- Árpási K., Szecsődi B., Szemeti D. – Szabó M., Szecsődi M., Neskov M. I Vezetőedző: Koltai Tamás

Tudósítás

1′ Elkezdődött a mérkőzés.
2′ Gyors kontratámadást követően Szecsődi M. adott Neskov M. elé, akinek megpattanó lövésére Szabó  M. csapott le és lőtt kapásból, 10 m-ről a kapu bal oldalába. 0-1.
29′ Nagy A. lépett ki védőink között, majd nagy helyzetből lőtt, de a remek ütemben kimozduló Papp Zs. bravúrral védte a lövést.
43′ Szecsődi M. szerzett labdát a félpályánál, majd védőjét megverve a tizenhatos vonaláról jobbal a jobb alsó sarokba gurított. 0-2.
Félidőben cserélt csapatunk: Papp Zs., Lengyel B., és Szemeti D. helyett Szabó Á., Takács D. és Káli Zs. lépett pályára.
45′ Félidő: 0-2.
46′ Elkezdődött a második félidő.
55′ Szabó M. emelt kapura a félpályáról, majd a visszafutó hazai kapus szögletre ütötte a próbálkozását.
56′ Ismét cserélt csapatunk: Szabó M. helyett Hajdu I. és Neskov M. helyett Pécskai L. folytatja a mérkőzést.
65′ Árpási K. és Szecsődi B. helyett Glázer M. és Kopp N. lépett pályára.
83′ Kelemen Zs. kapott labdát a tizenhatos előterében, majd egy átvétel után leadott lövésébe Szabó Á. csak beleütni tudott, így a labda a kapu közepébe gurult. 1-2.
90′ +3 perc hosszabbítás.
93′ Szecsődi M. gurított Pécskai L. elé, aki kapásból kilőtte a jobb alsó sarkot. 1-3.
Mérkőzés vége: 1-3.