GYIRMÓT FC GYÕR II. – ÚJBUDA FC 2-2 (2-2)

JÁTÉKVEZETÕK: Görög Márió – Horváth Zoltán (A), dr. Bede Tamás
GYIRMÓT FC GYÕR II:  Rusák E. (Tóth M. – 71.p.) – Veres M. T., Molnár Milán, Szigeti N., Szücs G. (Szekeres K. – 21.p.) – Tóth L., Molnár Máté – Kovács Zs. (Pongrácz E. – 77.p.), Irmes D. (Tóvizi P. – 56.p.), Biró B. (Balogh L. – 62.p.) – Füleki N. (Molnár G. – 55.p.)
EDZÕ: Nagy Attila

ÚJBUDA FC: Szabó B. – Végh B. (Fekete M. – 60.p.), Mészáros A., Khiesz K. (Nagy N. – 46.p.), Margitics A., Menyhért Á. (Csepregi R. – 79.p.), Turi Á. (Karacs R. – 60.p.), Kovács D., Hanák A. (Huszti D. – 60.p.), Németh A. (Ihász P. – 60.p.), Karacs D. (Marton A. – 46.p.)
5.p.Tóth László jobb oldali beadása után Füleki érkezett remek ütemben, és fejelt a kapuba! 1-0!
10.p. Egy kipattanó labdát Kovács D. lõtt a bal alsó sarokba. 1-1.
37.p. Rusákra vezették rá a labdát a vendégek, majd az üresen érkezõ Kovács D. kapott labdát, aki 14 méterrõl a jobb alsó sarokba lõtt. 1-2.
44.p. Közvetett szabadrúgás után Füleki lõtt félfordulatból a vendég kapuba! 2-2!
VÉGEREDMÉNY: 2-2 (2-2)
A nagy hõség Gyirmóton sem kímélte a játékosokat. Fordulatos mérkõzést játszottak a csapatok, gyorsan vezetést szereztünk, de egy perc múlva már Rusáknak kellett bravúrt bemutatnia. Majd egyenlítettek a vendégek, majd ezt követõen újabb veszélyes lövésüket hatástalanította kapusunk.
Fordítottak a vendégek, majd az elsõ félidõ hajrájában sikerült egalizálni az eredményt. A mérkõzésen valamivel több lehetõsége volt a magasabb osztályú, több, NB I-es rutinnal rendelkezõ játékost is felsorakoztató Újbudának.
Ennek a csapatnak ilyen formában ez volt az elsõ mérkõzése, a csapat szombaton 10.00-órakor fogadja hazai pályán az Etét.