2024.03.17. vasárnap 14.00 I Dorog, Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion I NB III. Észak-Nyugati csoport 20. forduló

Játékvezető: Nyekita Benjamin – Urgyán Antal, Végh Márton

Dorogi FC: Pálfi K. – Forgó, Tóth L., Ferkó, Selmeci, Bokán, Harmat, Vígh Á., Papp M., Szerencsi M., Tomás I Vezetőedző: Bekő Balázs

Gyirmót FC Győr II: Kecskés – Rozs, Kiss B., Farkas B., Lázár, Bagó B., Tóth D., Gönye, Halácsi, Ominger, Süveges I Vezetőedző: Ördög József

1′ Elkezdődött a mérkőzés.
8′ Ominger került helyzetbe, de a hazai védők tisztázni tudtak.
9′ A hazaiak veszélyes támadást vezettek a bal oldalon, beadás után Vígh Á. fejelt a kapu mellé.
12′ A hazai csapat átvette a kezdeményezést, több helyzetet alakítottak ki.
17′ Ominger próbálkozott lövéssel 10 m-ről, de lövését Pálfi K. hárítani tudta.
21′ Bagó B. került helyzetbe, de lövés a léc fölé szállt.
25′ Tóth D. kapott sárgalapos figyelmeztetést.
31′ Halácsi lőtt középről, de Pálfi K. magabiztosan hárította lövését.
38′ A hazai csapat vette célba kapunkat, de többször próbálkozásukat Kecskés B. blokkolni tudta.
42′ Bagó B. került helyzetbe, de a leadott lövése nem találta el a hazai kaput.
45′ Félidő: 0-0.
46′ Elkezdődött a második félidő.
51′ Kiss B. kapott sárgalapos figyelmeztetést.
53′ Vígh Á. részesült sárgalapos figyelmeztetésben.
64′ Egy bal oldali támadás után, Szerencsi M. lőtt kapura, de lövését Kecskés hárítani tudta.
66′ Ominger lépett ki a védők gyűrűjéből, majd lőtt ballal, de Pálfi K. a rövid oldalt fogta.
70′ Bagó B. adott remek labdát Süvegesnek, viszont a hosszú sarokra tartó labda a kapu mellé szállt.
72′ Kettős hazai csere: Tóth L. helyett Berkó Á. és Selmeci helyett Balla M. lépett a pályára.
75′ Bal oldali támadás után Süveges passzolt Halácsi elé, aki centikkel a hazai kapu mellé fejelt.
78′ Hármas csere csapatunknál: Kiss B., Farkas B. és Süveges helyett, Peisser, Szabó K. és Somogyi Á. folytatja a mérkőzést.
82′ Ominger adott le lövést 17 m-ről, de a labda a kapu mellé szállt.
85′ Harmat Zs. kapott sárgalapot.
87′ Tóth D. kapta meg a második sárgalapját, így a kiállítás sorsára jutott.
89′ Ominger helyett Horváth M. folytatja.
89′ Tomas L. kapott sárgalapot.
90′ + 3 perc hosszabbítás.
92′ Bagó B. helyett Reizer B. folytatja.
92′ Szabó K. kapott sárgalapot.
Mérkőzés vége: 0-0.

Bekő Balázs: Jó mérkőzést játszottunk. Sajnos a pálya talaja a futballt nem tette lehetővé. Összességben nagyon sok helyzetünk volt. Ha betalálunk talán megérdemelt lett volna a győzelmünk, de azt is el kell ismerni, hogy a Gyirmót FC Győr II-nek is voltak nagy lehetősége.

Ördög József: Két nagyon jól felkészített csapat találkozóját láthattuk ma, rengeteg párharc volt megfigyelhető. Mindkét csapat eldönthette volna a találkozót saját maga javára, de ezek a lehetőségek és helyzetek sajnos kimaradtak.