Vasárnap tovább folytatódik az NB III Észak- Nyugati csoportjának következő fordulója, amikor a Gyirmót FC Győr II a Bicskei TC csapatához látogat.

A 4. forduló helyszíne és időpontja: Bicskei TC Sporttelep, 2024.08.18. 17 óra 30 perc

Mérkőzés visszatekintő

A harmadik fordulóban hazai pályán fogadtuk az Érdi VSE csapatát.

A mérkőzés 66. percében Farkas Bálintot buktatta Somogyi Ábel, így a játékvezető büntetőt ítélt. A büntetőt Pintér Nikolasz érvényesítette. 0-1.

Ellenfelünkről

Első fordulóban hazai pályán fogadta a Bicskei TC az Érdi VSE csapatát. A találkozó 72. percében Molnár Sándor volt eredményes, majd a 79. percben Varga Bence talált be Tóth Gábor Vilmos kapujába. A mérkőzés 2-0 végeredménnyel zárult.

A második fordulóban az Újpest FC II csapatához látogatott a Bicskei TC. A mérkőzés 66. percben Bozsoki Imre szerezte meg a vezetést a vendég csapatból. A találkozó végeredménye: 0-1.

A harmadik fordulóban ismét idegenben folytatta a bajnokságot a Bicskei TC, amikor a Dorogi FC csapatához látogatott. Az első félidőben a hazai csapat volt eredményes, hiszen Gula Boldizsár a 24. percben megszerezte a vezetést. Az egyenlítő találatra a mérkőzés 35. percéig kellet várni, amikor Hirman Kristóf vezette a labdát Tímár Bálint kapujába. Félidőt követően a 68. percben ismét a dorogi együttes volt eredményesebb, Barna Gergő Ákos lőtt kapura beállítva a mérkőzés végeredményét. 2-1.

Három fordulót követően a Bicskei TC a tabella 3. helyén áll 6 ponttal.

A vasárnapi találkozóról honlapunkon élő, szöveges tudósítást olvashatnak.