Az eddigi talán legnehezebb feladat vár a bajnokságban NB II-es csapatunkra, amely két 2–0-s győzelmet (a Csákvár és a BVSC ellen) és a válogatott szünetet követően vasárnap 13 órától a Gyirmót FC Győr legénységét fogadja, A kisalföldiek vezetik a tabellát, a mezőny kiegyenlítettségére utal, hogy kilenc forduló eltelte után a Vasas, a Szentlőrinc és Kozármisleny mellett Gyirmót a negyedik csapat a mezőnyben, amely az élen áll, ráadásul már másodszor, hiszen a második fordulót követően is a következő ellenfél vezette a rangsort.

Ami bennünket illet, győzelmeink száma éppúgy öt, mint a Gyirmóté, amely két ponttal előz meg bennünket, mi a negyedik helyen állunk. Nem rossz előjel, hogy öt győzelmünkből négyet (a Tatabánya, a Kozármisleny, a Csákvár és a BVSC ellenit) is úgy arattunk, hogy aktuálisan a tabellán előttünk helyet foglaló csapatot győztünk le. A legutóbbi két legyőzöttünket, a Csákvárt és az addig veretlen BVSC-t megelőztük a tabellán, ha vasárnap is három ponttal gyarapodunk, akkor a Gyirmót elé kerülünk.

A listavezető három győzelemmel kezdte az idényt (2–1 a Soroksár, 2–0 a Mezőkövesd és 2–1 a Csákvár ellen), majd ikszelt a BVSC-vel (2–2) és később a Szegeddel (1–1), további két sikerét a Békéscsaba (1–0) és legutóbb a Honvéd (3–1) ellen aratta, míg két vereségét a Kazincbarcika (1–2) és a Szentlőrinc (0–2) otthonában szenvedte el. Legutóbbi három idegenbeli meccsén nyeretlen és egy pontot szerzett. A csapat házi góllövőlistáját négy találattal a korábbi válogatott Ugrai Roland vezeti.

A vasárnap 13 órakor kezdődő mérkőzésre a jegyek elővételben már megvásárolhatók a Csillag utca 33. szám alatt található ajándékboltunkban. Nyitvatartás és jegyárak: ITT

Online pedig az alábbi linkre kattintva lehet beszerezni a belépőket: Kisvárda Master Good–Gyirmót FC Győr