Csapatunk végig támadólag lépett fel. A kontrákra berendezkedõ Tatabánya ellen végig uralta a mérkõzést NBII-es csapatunk és ha a 100%-os helyzeteket- melyekbõl négyszer vezették játékosaink kapura a labdát – berúgjuk, nagyobb arányban is gólarányt javíthattunk volna.

Gyõri ETO FC NBII- Tatabánya 1-0 (1-0)

Gólszerzõ: Niksic (33′)

Összeállítás: Sánta- Nagy Á. Eugene, Bieder, Vetõ- Dudás, Ganugrava (Nyitrai 46′), Windecker, Simon A.,- Copa (Dömötör 75′) , Niksic (Varga T. 60′ )

Edzõk: Klement István, Galambos Zoltán

Klement István: -Gólarányt javíthattunk volna, ha csak a kapussal szembeni helyzeteinket belõjük. Hazai mérlegünk így is javulóban van.

(eto.hu)
_______________________________________________

Gyõri ETO FC II – FC Tatabánya 1-0 (1-0)

Jól kezdtünk a félidõ elején támadólag lépett fel a csapat és volt 2-3 lehetõségünk, majd egy sorsdöntõ ítélet mely nem nekünk kedvezett befolyásolta az egész mérkõzés kimenetelét.

Kocsis egyedül lépett ki a védõk között, a gyõriek nem tudták megállítani csak lerántani szerintem a 16-on belül. A játékvezetõ kihozatta a labdát és szabadrúgást ítélt valamint hiába az utolsó embert rántották le nem állította ki.
Ha tizenegyest és a kiállítást megadják, akkor máshogy alakult volna a mérkõzés. Mi kihagytuk a helyzeteinket, a Gyõr szinte elsõ támadásából gólt szerzet egy nagyon les gyanús helyzetbõl a 33. percben.

A második félidõben Almásit egy szabálytalanság után a 77. percben kiállították a sosrsunk két perc múlva pecsételõdõt meg, amikor Farkast is kiállították.
Ennek ellenére majdnem sikerült a bravúros pontszerzés, mikor is a 90. percben Megyesi került helyzetbe, de sajnos a kapusba lõtte a labdát.
Nagyon jól küzdöttünk 8 mezõnyjátékossal is volt tartása a csapatnak.

Gyõr: 100.nézõ vezette: Bognár Tamás  (Gyürüsi Gábor, Takács Gábor)

Gyõri ETO FC II.: Sánta – Niksic(Varga 60′), Dudás, Copa(Dömötör 80′), Eugene – Ganugrava(Nyitrai 46′), Vetõ, Bieder, Simon – Windecker, Nagy.
Vezetõedzõ: Klement István

FC Tatabánya: Dombai A. – Almási, Simkó, Farkas V., Módi – Dombai V.(Vass 78′), Deme, Kovács, Megyesi – Farkas J – Kocsis(Kaiser 82′).
Vezetõedzõ: P. Nagy László

Gólszerzõ: Niksic
Sárga lap: Bieder 11.percben, Farkas J
Piros lap: Almási 77.percben, Farkas J 79.percben

Klement István: – Egy hete jobban játszottunk és vesztettünk, ma akadozott a játékunk, de örömünkre nyertünk.

P. Nagy László: – A gratuláció jár a hazaiaknak, de kíváncsi lennék a visszajátszásban a tizenegyedik percben történtekre.