Sárga lapok: Nagy Bálint 23. perc, Papp Richárd 55. perc,Máté János 66. perc, Veres Szilárd 72. perc, Présinger Ádám 81. perc, Paku Roland89. perc  / Pongrácz Viktor 39. perc,Zamostny Balázs 79. p  gól után

Gyirmót FC Gyõr II:

Rusák – Nagy B., Lengyel, Présinger, Papp – Kõris, Paku,Veres Sz. (Irmes 82.perc) , Borkai –  FarkasZ. (Dávid l: 62. perc), Máté (Szabó T. 76. perc)

Vezetõedzõ: Nagy László

ETO FC Gyõr:

Kunsági – Vadász, Nagy B., Gyagya (Nagy J. 46. perc), VargaR. – Tajthy, Pongrácz (Csizmadia 73. perc), Szimcsó (Beliczky 46. perc) –Magasföldi, Zamostny, Szabó L.

Vezetõedzõ: Bekõ Balázs

Több mint ezer nézõ elõtt, ragyogó idõben és igazi mérkõzés hangulatban kezdõdött el a bajnoki találkozó. Az is jól érzékelhetõ volt, hogy a kétcsapat valóban presztízs mérkõzést fog játszani egymással. Az ETO magához ragadtaaz irányítást, a mi csapatunk pedig a megszokott szervezett védekezésbõl,próbálkozott a kontrákkal. Az elsõ negyedóra alatt volt mindkét csapatmegpróbálkozott kapura lövésekkel, de a kapusoknak nem kellett védeniük. Néhány keményebb belemenés borzolta a kedélyeket, de az elsõigazi helyzetre egészen a 21. percig kellett várni, amikor Szabó Lukas beadásaután, Zamostny kapásból keresztbe rúgta a labdát a kapunk elõtt. A félidõfelénél sem sokat változott a helyzet, az ETO birtokolta a labdát, de nemtalálta az ellenszert a fegyelmezett és szervezett gyirmóti védekezés ellen. A 26. percben két ETO átlövés következett, elõbb SzimcsóViktor, majd Szabó Lukas próbálkozott távolról. Ezután Szabó Lukas bal oldaliszabadrúgása után, Varga nem sokkal fejelt mellé. Magasföldi gurított visszaegy szabadrúgást a tizenhatos alapvonali sarkáról és az érkezõ Zamostnykevéssel rúgta el a labdát, a jobb sarok mellett. 38. percben Farkas Zoltánindítása után, Máté János került helyzetbe, de a kapujából kilépõ Kunságielcsípte az emelését. Válaszként a nagyon aktív Szabó Lukas cselezte be magát egészena kapunkig, de a lövését blokkolták a védõk. Az elsõ félidõ hajrájában is nagyvolt a küzdelem, de kevesebb volt az esemény.

A szünetben két helyen változtatott Bekõ Balázs, Gyagyahelyett Nagy József és Szimcsó helyett Beliczky Gergõ érkezett a vendégeknél. Avolt gyirmóti támadó Beliczky, mindjárt egy erõs, 16 méteres lövéssel jelentkezett,amit vetõdve ütött szögletre Rusák. Farkas jobb oldali beadása után Máté elõlnehezen szabadítottak fel a vendég védõk, az ETO kapuja lõtt. Paku és Borkai egészen helyzetig cselezte magát a jobboldalon, de az utóbbi lapos lövését, Kunsági védte. Egy jobb oldali szabadrúgásután, Magasföldi fejelt, majd ugyanõ próbálkozott egy húsz méteresszabadrúgással, ami szögletre pattant a sorfalról. Nagy küzdelem volt a pályán, erõteljes ETO próbálkozásokkal,de továbbra is elszánt a gyirmóti védekezéssel. Egészen a 65. percig, amikorviszont Szabó Lukas remekül csavarta be egy szabadrúgást bal lábbal. Középen pedigMagasföldi érkezett, aki 8 méterrõl úgy lõtt a kapunkba, hogy a labda a felsõlécrõl vágódott a hálóba (0 – 1). Szabó Lukas 18 méteres lapos bombáját, nagyotvetõdve ütötte szögletre Rusák. Majd a kapusunk elõbb egy kemény félmagasbombát védett, és közvetlenül utána, egy bátor kivetõdéssel, a saját hibájátjavítva mentett. A 79. percben azonban már õ sem tudott segíteni, amikor ismét SzabóLukas végzett el egy jobb oldali szabadrúgást. Az élesen belõtt labdára, arövid saroknál egyedül érkezett Zamostny, aki pontosan fejelt a kapunk jobboldalába (0 – 2). Még Tajthynak és a a másik oldalon Pakunak volt egy – egy helyzete,de az eredmény már nem változott.

Nagy László vezetõedzõ értékelése:

Méltó ellenfele voltunk, az ebben az osztályban kimagaslóETO FC Gyõr csapatának. A két csapat ebben a bajnokságban teljesen más célokértküzd. Annak pedig nagyon örülök, hogy végül el is fogják érni ezeket a célokat.Ehhez pedig gratulálok minkét csapatnak!