Ismét gyõztünk hazai pályán

A Gyõri ETO FC B csapata fogadta ma délután az ETO Park  camping pályáján az FTC árnyékcsapatát. A viharos szélben játszott mérkõzés elsõ félidejének már az elsõ percében vezetést szereztünk Niksic góljának köszönhetõen. Késõbb Dudás -aki a tegnap esti bajnoki mérkõzés utolsó percében lõtt egyet a Szolnok kapujába- érvényesített egy 11-est, majd a vendégek is betaláltak Sánta kapujába, így 2-1-es hazai vezetéssel ért véget az elsõ félidõ. A második félidõben a mérkõzés állása a lefújásig nem változott, 2-1-re gyõztünk az FTC ellen. Ellentétes félidõket láthattunk, de a több gólhelyzetet kidolgozó hazai csapat megérdemelten jutott itthon három ponthoz.

Gyõri ETO FC B- Ferencvárosi TC B 2-1 (2-1)

Góllövõk: Niksic 1′,  Dudás 38 ‘ illetve  Pölöskei 40’

Gyõri ETO FC : Sánta- Nagy Á. (Nyitrai 45′), Eugene,Totadze, Babic, Ganugrava, Dömötör (Horváth G.70′), Bieder, Dudás, Niksic, Sharashenidze (Molnár T. 81′)

FTC: Haber- Papp, Pereira, Varga B. (Kovács I. 70′.), Tóth A., Fülöp, Vattai, Vass, Pölöskei, Peszmeg, Antal (Nyilasi B. 60′)

Klement István:- Néhány játékosnál hiányoltam az egyéni ambíciót, de ezért a gyõzelemért három pontot kaptunk.

Lipcsei Péter:- Nem érdemeltünk vereséget, hiszen a mérkõzés nagy részében fölényben játszottunk.

(eto.hu)
____________________________________________________

ETO II – FTC II 2-1 (2-1)

NB II: Szoros vereség Gyõrben

NB II-es csapatunk egygólos vereséget szenvedett a gyõriek második csapatától. A hazaiak 2-1-re nyertek.
 Gyorsan kétgólos elõnyre tett szert a hazai csapat, a 38. percben már 2-0 volt. Gólunkat Pölöskey szerezte a 40. percben, a szépítés után sajnos az egyenlítés nem sikerült.
FTC: Haber – Tóth A., Fülöp, Vattai, Junior – Papp M., Antal (Nyilasi, 60.), Vass M., Peszmeg – Varga B. (Kovács 65.), Pölöskey.
 Sárga lap: Fülöp (28.)