GYIRMÓT FC GYÕR: 56.p. Kákonyi D. – Beliczky G., 70.p. Oross M. – Andorka P., 77.p. Papp K. – Kiss M.

GYIRMÓT FC GYÕR: 27.p. Présinger Á. (0-1)

FC AJKA: 33.p. Németh L., 56.p. Major N., 59.p. Mogyorósi J.

GYIRMÓT FC GYÕR: 9.p. Hajba T., 58.p. Papp K., 86.p. Balog Z.

GYIRMÓT FC GYÕR: nem volt

1.p. Megkezdõdött a mérkõzés

9.p. Hajba kapott sárga lapot.

10.p. Egy kiugratás után Sowunmi csúsztatott a kapu fölé.

11.p. Magasföldi ugratta ki a bal összekötõ helyén felfutó Cserit, de Mogyorósi becsúszva tisztázni tudott.

14.p. Madarász tett jobbra Kákonyinak, aki középre cselezte magát, majd 17 méterrõl a rövid alsó sarok irányába lõtt, de Jánosa fogta a lövést.

17.p. Cseri ugratta ki a bal oldalon Madarászt, aki középre tett, de Köles és Jánosa együtt szögletre tisztáztak.

18.p. Egymás után három szögletet végeztünk el, de végül felszabadítottak az ajkaiak.

20.p. Madarász lövése kerülte el a kaput.

27.p. Magasföldi gyors bal oldali bedobása után Présinger balról 10 méterrõl a kimozduló Jánosa mellett jobbal a kapu hosszú oldalába lõtt félmagasan! 0-1!

30.p. Jobb oldali szöglet után Magasföldi elé került a labda, de lövését bravúrral fogta Jánosa.

32.p. Jobb oldali szöglet után Oross fejelt kapura, de Jánosa fogta a felsõ léc alá tartó labdát.

33.p. Németh buktatta Madarászt, sárga lap.

45.p. Lázár távoli próbálkozása szállt kapu mellé.

45.p. Barna Gábor véget vetett az elsõ játékrésznek.

FÉLIDÕ: 0-1

46.p. Megkezdõdött a második félidõ.

52.p. Németh távoli lövése kerülte el a kaput.

56.p. Major kapott sárga lapot.

56.p. Sisa Tibor cserére szánta el magát, Kákonyit váltotta Beliczky.

57.p. Cseri tett balról középre, de labda elgurult a lábak alatt, s így is centikkel a bal kapufa mellé ment.

58.p. Papp is besárgult.

59.p. Klement István is cserélt, Szabó helyén Matetits.

60.p. Présinger bal oldali beadást csúsztatta Papp kapura, de Jánosa védett.

61.p. Hajba jobb oldali beadása volt hosszú a bal oldalon Magasföldinek.

61.p. Présinger távoli lövését fogta Jánosa.

67.p. Csordás S. állt Lattenstein helyére.

70.p. Ismét cseréltünk, Orosst Andorka váltotta.

71.p. Matetits jobb oldali lapos lövését fogta magabiztosan Somogyi.

75.p. Újabb hazai csere, Majort Mihalecz váltotta.

77.p. Kényszerbõl cseréltünk, a sérült Pappot Kiss váltotta.

78.p. Andorka lövése megpattant egy hazai védõn, szöglet. A sarokrúgás veszélytelen volt.

86.p. Magasföldi szabadrúgása nem talált kaput.

86.p. Balog kapott sárga lapot.

90.p. Barna Gábor 4 percet hosszabbít.

90+2.p. Balról középre tett labdát Sowunmi lõtt 12 méterrõl középrõl a jobb felsõ irányába. de Somogyi óriási bravúrral hárítani tudott.

90+5.p. Vége a mérkõzésnek.

VÉGEREDMÉNY: 0-1 (0-1)

Az elsõ öt percben mindkét fél elõtt adódtak kisebb gólszerzési lehetõségek, majd lassan elkezdtük átvenni a játék irányítását, és szép támadásokat alakítottunk ki.

Az elsõ félidõben egyértelmûen jobban játszottunk az Ajkánál, megérdemelten vezetünk. Több helyzetünk volt, a hazaiak próbálkozásai legtöbbször már a védelmünknél elhaltak.

A második félidõben kiegyenlítettebb lett a játék képe, de komoly gólszerzési lehetõsége a hosszabbításig nem volt a hazaiknak, akkor Somogyi bravúrral hárított. Védelmünk végig állt a talpán, és még helyzeteink is voltak, de ezek sajnos kimaradtak.

A játék összképét tekintve megérdemelt gyõzelmet arattunk. Folytatás kedden, amikor 19.00-órakor Csákváron játszunk Liga kupát.