ÖSSZEÁLLÍTÁSOK:<br><br>FC AJKA: Tulipán Á., Domján R., Jagodics M., Pákai G., Kanta Sz., Meiczinger B., Köles J., Sipos N., Skriba M., Mihalecz P., Varga T.<br><br>VEZETÕEDZÕ: Mihalecz István<br><br>GYIRMÓT FC GYÕR: Holczer Á., Farkas Márk, Madarász M., Tóth N., Laki B., Kelemen P., Lengyel D., Cseri T., Graszl K., Hajba T., Lázár P.<br><br>VEZETÕEDZÕ: Sisa Tibor<br><br><br><br>GÓLSZERZÕK:<br><br>FC AJKA: nem volt<br><br>GYIRMÓT FC GYÕR: 14.p. Laki B. (0-1), 22.p. Graszl K. (0-2)<br><br><br><br>CSERÉK: <br><br>FC AJKA: 46.p. Jagodics M. – Fodor M.,, 57.p. Mihalecz P. – Dancsecs D., 83.p. Sipos N. – Veisz M. T.<br><br>GYIRMÓT FC GYÕR: 53.p. Lengyel D. – Országh B., 60.p. Tóth N. – Oross M., 79.p. Laki B. – Magasföldi J.<br><br><br><br>SÁRGA LAPOK:<br><br>FC AJKA: 38.p. Skriba M.<br><br>GYIRMÓT FC GYÕR: 61.p. Madarász M.<br><br><br><br>PIROS LAPOK<br><br>FC AJKA: nem volt<br><br>GYIRMÓT FC GYÕR: nem volt<br><br><br><br>TUDÓSÍTÁS:<br><br>14.p. Cseri menta el a bal oldalon, szépen adott középre, ahol Tóth N. a rövid saroknál belepörgetett a labdába, az érkezõ laki elé, aki közelrõl a hálóba lõtt! 0-1!<br> <br>23.p. Tóth N. labdájával Laki lépett ki a bal oldalon, egy csel után gólhelyzetbe került volna, de egy védõ buktatta. 11-es! A büntetõt Graszl higgadtan a jobb felsõ sarokba vágta! 0-2!<br><br><br><br>ÖSSZEGZÉS:<br><br>Jó iramú mérkõzést játszottak a csapatok. Azt elsõ félidõben magabiztos elõnyhöz jutottunk sõt, két további ziccerben csak a hazai kapusnak köszönhették az ajkaik, hogy nem növeltük az elõnyünket. <br><br>A második félidõben kiegyenlítettebb lett a játék, de az egy nagy hazai helyzetnél Holczer bravúrral hárított. A gólhelyzetek száma, illetve a mutatott játék alapján megérdemelten nyertünk.