FLEXIBIL-TOP ZALAKOMÁR – GYIRMÓT FC GYÕR 0-7 (0-3)
JÁTÉKVEZETÕK: Farkas Tibor – Kovács Gábor, Fehér Miklós

FLEXIBIL-TOP ZALAKOMÁR: Tóth Pajor M. – Horváth Zs., Szelei L., Baranyai Z., Bagó B., Fenusz T., Fábián S., Tarnóczai G., Horváth J., Madarász Z., Földesi G.
VEZETÕEDZÕ: Mutter Attila

GYIRMÓT FC GYÕR: Rusák E. – Nagy S., Jancsó A., Lázár P., Paku R. – Szabó T., Vass P., Madarász M., Szegi V. – Tóth N., Nagy O.
VEZETÕEDZÕ: Urbányi István
CSERÉK: 46.p. Horváth J. – Horváth I., 58.p. Baranyai Z. – Takács Cs., 64.p. Madarász Z. – Horváth T. ill. 46.p. Jancsó A. – Présinger Á., 46.p. Vass P. – Borkai Á., 57.p. Madarász M. – Kiss M.
GÓLSZERZÕK: 34.p. Jancsó A., 41.p. Tóth N., 45.p. Paku R., 52.p. Borkai Á., 61.p. Szegi V., 83.p. Szegi V., 90.p. Présinger Á.
SÁRGA LAPOK: 58.p. Présinger Á.
PIROS LAPOK: nem volt
1.p. Megkezdõdött a mérkõzés.
5.p. Vass 19 méteres lövése ment centikkel a jobb alsó sarok mellé.
18.p. Vass bal oldali átadására érkezett a jobb szélen Szegi, de fejese a kapufán csattant.
22.p. Nagy O. bal oldali bedobásáról késett le centikkel a középen érkezõ Madarász M.
23.p. Nagy S. jobb oldali beadását fejelte a bal szépen érkezõ Paku a kapu fölé.
29.p. Madarász M. egy csel után lõtt balról, 19 méterrõl, de a hazai kapus ki tudta ütni a nagy erejû bombát.

34.p. Nagy O. jobb oldali szabadrúgását a 16-oson belül Lázár készítette Jancsó elé, aki a labdát a tehetetlen kapus mellett a hálóba vágta. 0-1
36.p. Nagy S. lövése ment el a hosszú kapufánál.

40. Madarász szögletét fejelte 8 méterrõl a kapuba a legmagasabbra emelkedõ Tóth N. 0-2

43.p Paku rúgta be éles szögbõl a rövid felsõbe a bal oldali szabadrúgást. 0-3
FÉLIDÕ: 0-3
46.p. Megkezdõdött a második játékrész. A szünetben kettõt is cserélt Urbányi István, lejött Vass és Jancsó, helyettük Borkai és Présinger játszik a folytatásban.
51.p. A néhány perce beállt Borkai kapott labdát a bal szélen, majd laposan az elvetõdõ kapus mellett a hálóba lõtt. 0-4
57.p. Utolsó cserelehetõségét is kihasználta vezetõedzõnk, Madarász M. helyén Kiss.
58.p. Cseréltek a hazaiak, Baranyai helyén Takács.
61.p. Borkai mintaszerû átadását Paku adta balról a jobb szélen érkezõ Szegihez, aki az elmozduló kapus helyére lõtt. 0-5
63.p. Csere a hazaiaknál, Madarász Z. helyén Horváth T.
76.p. Paku bal oldali szabadrúgása a kapufáról vágódott ki.
78.p. Bagó jobb oldali lövését fogta biztosan Rusák.
82.p. Présinger 18 méteres lövését fogta Tóth Pajor.
84.p. Tóth N. lekészítése után Paku 19 méteres, bal alsóba tartó lövését tolta szögletre Tóth Pajor.
86.p. Tóth N. jobb oldali átadása után Borkai fejelt, de a kimozduló kapus fogta a labdát.
87.p. Présinger adott keresztbe a jobb összekötõ helyén felfutó Szegihez, aki értélesítette a helyzetet. 0-6

90.p. Présinger egy jobb oldali szabadrúgást lõtt a bal felsõ sarokba. 0-7
VÉGEREDMÉNY: 0-7 (0-3)
Az első perctől kezdve látszódott a két csapat közti különbség, de a hazaiak szervezett védekezésén a találkozó elején nem tudtunk fogást találni, mígnem az első 45 perc hajrájához közeledve sikerült bevennünk a zalakomári kaput – többször is.
A rossz talajú pályán a második félidőben egy szimpatikus, ám rendkívül elfáradó csapat ellen újabb gólokat szereztünk, így magabizotsan léptünk tovább a kupában.