EDZŐI ÉRTÉKELÉSEK:

GYIRMÓT SE GYŐR U19 – BOZSIK AKADÉMIA NYÍREGYHÁZA U19 0-1 (0-0)

NAGY ATTILA EDZŐ: A mai mérkőzés kísértetiesen hasonlított a múlt hetihez. Annyiban azonban jobb volt, hogy a védekezésünk nagy részben működött a labdabirtoklásunk is megvolt csak az utolsó passzaink, ami döntő lenne, sajnos nem sikerülnek. Játék gyorsaságban és helyzet kihasználásban viszont még javulnunk kell.
GYIRMÓT SE GYŐR U18 – FC AJKA U18 4-1 (2-1)
GERMÁN FERENC EDZŐ: Múlthéthez képest sokkal nagyobb tempót kértem a csapattól már az első perctől kezdve, az ellenfél térfelén agresszív labdaszerzést, amit a nagyszerűen meg is oldottak. Az ellenfél játéka kimerült abban, hogy céltalanul előre rúgták a labdát, ezeket pedig mi rendre meg is szereztünk. A korai kapott gól -, amit egy egyéni hiba okozott – sem törte meg a lendületünket, sokat birtokolva a labdát, sok súlypont áthelyezéssel próbálkozva a négy gólon kivül még számtalan gólhelyzetet sikerült kialakítanunk. A második félidőben a sok csere miatt a játékunk nem esett vissza, aminek nagyon örülök, hiszen akkor már azok a játékosok voltak többségben a pályán, akik nálam készülnek, jó volt látni, hogy szinte mindengyikük egyből felvette a játék ritmusát.
BOZSIK AKADÉMIA NYÍREGYHÁZA U17 – GYIRMÓT SE GYŐR U17 6-0 (1-0)
GYURMÁNCZI ATTILA EDZŐ: Az első félidő 35. percéig jól tartottuk magunkat, stabil volt a csapat. Később a labdabiztos ellenfelünk jól kombinált párharcokat nyert. ami gólokban is megmutatkozott. A nagyobb különbséget a két csapat között lévő technikai tudás eredményezte. Míg mi a labdával tusakodtunk, kifutottunk az időből, ezáltal elvesztettük a lehetőségeinket, ellenfelünk pedig kevés érintéssel, sokat passzolva építkezett. Remélem, és várom, hogy mielőbb közelebb kerüljünk az akadémiákhoz!
BOZSIK AKADÉMIA NYÍREGYHÁZA U16 – GYIRMÓT SE GYŐR U16 2-2 (0-2)

POLYÁK GÁBOR EDZŐ: Az első félidőben a megbeszéltek szerint lezártuk védekezésben a széleket és labdaszerzés után akár nagyobb előnyre is szert tehettünk volna. Ellenfelünk alig – alig jutott el a kapunkig. A második játékrészben a nyíregyházi csapat ránk erőltette az akaratát és egyre nagyobb nyomás nehezedett a védelmünkre, de szépítő góluk után kifejezett helyzetük nem adódott. Sajnos egy gólos vezetésünknél kapufát rúgtunk és ismét jött az utolsó perc ahol rutintalanul helyzetet engedélyeztünk a nyíregyházi centernek, aki végül ki is egyenlített. Ismét játszottunk egy nagyon jó meccset egy akadémia ellen, de megint ott hagytunk 2 pontot. Meg kell tanulnunk megnyerni ezeket a mérkőzéseket ahhoz, hogy bizonyítsuk, ebben az osztályban a helyünk!
MTE 1904 LÁNY U18 – GYIRMÓT SE GYŐR LÁNY U18 1-4 (0-1)
CSAPÓ SÁNDOR EDZŐ: A mérkőzést végig mezőfölényben játszottuk. Az első félidőben letámadásainknak köszönhetően sok labdát szereztünk, melyből több helyzetet dolgoztunk ki. Az ellenfél kapusának bravúros védései, és csatáraink gyenge helyzetkihasználása miatt csak 1 gólt tudtunk szerezni az első félidőben. A hazai csapatnak is voltak helyzetei, de kapusunk szenzációsan védett. A második játékrészben erőlétileg, összjátékban, labdaszerzésben és birtoklásban is felülmúltuk ellenfelünket. A labdavezetéseknél azonnal visszatámadtunk. A védekezés és a támadásépítés is jól működött, és ez gólokban is megmutatkozott. A lányok többsége ezen a mérkőzésen játszott először nagypályás bajnokságban. Csak dicsérni tudom a játékosokat a küzdeni akarásukért, és a helytállásukért.

GYIRMÓT SE GYŐR U16B – FC AJKA U16 0-3 (0-2)
TÖRÖK SZABOLCS EDZŐ: Fegyelmezett játékunk sajnos nem ért pontot, Az eredmény igaz nem tükrözi de nem volt ekkora különbség a két csapat között.
FC AJKA U15 – GYIRMÓT SE GYŐR U15 0-2 (0-1)
RADICS ZSOLT EDZŐ: A mérkőzés túlnyomó részében a pálya középső harmadában folyt a játék. Ellenfelünk kellően agresszív volt, mi viszont nem tettük eléggé oda magunkat, így a párharcok többségét elveszítettük. Hiányzott a megfelelő koncentráció, a labdajáratásunk is lassú és sokszor pontatlan volt. Góljainkat két szép mélységi átadásból szereztük.
FC AJKA U14 – GYIRMÓT SE GYŐR U14 3-3 (1-3)
ÖRDÖG JÓZSEF EDZŐ: Két ellentétes félidő után sikerült eltékozolnunk egy biztosnak tűnő győzelmet.
OTP BANK BOZSIK PROGRAM U13, SZOMBATHELY, ILLÉS AKADÉMIA SPORTTELEP
BENCZE KÁROLY EDZŐ: A Bozsik Régiós torna első fordulóját rendezték meg Szombathelyen, az Illés Akadémián az U12/13 korcsoportban. A jól szervezett tornán, jól előkészített pályákon erős ellenfelekkel jó mérkőzéseket játszottunk. Három vereség (Illés Akadémia 0-3, ZTE 0-2, Lurkó 0-2), egy győzelem (Sopron 1-0) és egy értékes döntetlen (ETO 1-1) a mérlegünk a rendezvényen. Mind az öt mérkőzésen nagyon bátran és céltudatosan igyekeztünk játszani. Minden csapat ellen támadó szellemben léptünk fel. Az gondolom, hogy kellemes csalódást okoztunk a játékunkkal. A labda kihozatalban és a párharcokban előrébb léptünk. A játék felépítését követő, támadás befejezések azonban még nem sikerültek. Fejlődnünk kell a helyzetek kihasználásában. Az utolsó, az ETO elleni meccsünk volt a legjobb. Egy nagyon szép támadás vezetés után, értünk el parádés gólt Lányi Dominik révén. A jó iramú, magas színvonalú játék után alakult ki az 1-1 döntetlen, amelynek nagyon örültünk. A torna biztosította a fejlődésünket. Gólszerzőink: Kalmár Péter, a Sopron elleni mérkőzésen és Lányi Dominik az ETO ellen. A tornán 15 játékost szerepeltettem. Külön oklevelet kapott kapusunk Kulcsár Balázs parádés kapus teljesítményéért. Gratulálok a játékosaimnak a tornán nyújtott teljesítményhez.
OTP BANK BOZSIK PROGRAM U11, GYŐRÚJBARÁT
KOVÁCS ZSOLT EDZŐ: Öt mérkőzést játszottunk abból 3-szor győztesen hagytuk el a pályát, két alkalommal vereséget szenvedtünk. A mérkőzéseken bátran, ötletesen játszottunk. A labda kihozatalokra építettük játékunk. A játékhelyzet váltások sajnos még csak edzői utasítás után működnek. A mérkőzések nagy részében mi irányítottuk a játékot, de sajnos a helyzet kihasználásunk gyengének bizonyult. A gyengébbnek vélt ellenfelek ellen a játékosok inkább az egyéni megoldásokat alkalmazták, minimálisan működött ezeken a mérkőzéseken a z összjáték. A tornán az akarattal nem volt probléma, a gyerekek tudásuk legjavát adták. Külön díjazásban részesült: Szabó Ábel nagyszerű góljaiért.
OTP BANK BOZSIK PROGRAM U11, SZOMBATHELY, ILLÉS AKADÉMIA SPORTTELEP
KOVÁCS ZSOLT EDZŐ: Vasárnap Szombathelyen a kiemelt régiós Bozsik tornán vettünk részt. Ellenfeleink: ZTE Illés akadémia, Lurko, Sopron, és az ETO voltak. Az első 4 mérkőzésen remekül helytálltak fiaink. Mindegyik ellenfelünknek méltó partnerei voltunk. A nap folyamán sokkal nagyobb szerepet kapott az összjáték, mint tegnap. Szép támadásokat vezettünk, helyenként nyomást gyakoroltunk az ellenfeleinkre. Sajnos a labda kihozataloknál jó párszor hibáztunk, és ezeket gólokkal büntették. Pontosabban, és gyorsabban kell ezeket megoldani. Az utolsó mérkőzésre elfáradtunk (30 fok, műfű) .A tornán Földes Dénes Szilárd részesült elismerő oklevélben bátor, és technikás játékáért. A torna végén a magyar válogatott egyik EB hősével: Király Gáborral fotózkodhattak játékosaink. Hasznos volt mind két torna. A hibákat javítjuk, erősségeinken fejlesztünk.
OTP BANK BOZSIK PROGRAM U10, GYŐR-GYIRMÓT, ALCUFER STADION

DOMANYIK SZILÁRD EDZŐ: Vasárnap Gyirmóton került megrendezésre a megyei kiemelt Bozsik torna az U11-es korosztály számára. Csapatom egy évvel fiatalabb (U10),de ez a különbség nem nagyon látszódott. Minden csapat ellen próbáltunk irányítani, labdát birtokolni. Az összjátékban voltak problémáink, a tolódásaink még nem az igaziak. Jól le tudtuk zárni a passzsávokat, ezáltal rengeteg labdát szereztünk. Labdavesztés után rögtön visszatámadtunk, agresszíven játszottunk. Kiemelkedő teljesítményt nyújtott Mondovics Kevin, sok szép gólt lőtt. Csapatom jól teljesített!