Jova – Fülöp, Vattai, Sváb – Peszmeg, Tóth, Vass, Papp – Nyilasi (Nagy, 61.), Pölöskey (Kovács, 74.), Gárdos (Bogáti, 78.) összeállításban kezdtük a meccset, méghozzá rosszul, hiszen alig pár perc elteltével máris vezetett a Kaposvölgye.

A folytatásban uraltuk a meccset, Pölöskey révén többször is egyenlíthettünk volna, de a vendégek kapusa jó napot fogott ki. Tíz perccel a vége elõtt azonban jött az egyenlítés, Vattai fejjel talált a kapuba, a félidõ 1-1-el zárult.

Fordulás után gyorsan vezetést szereztünk, Pölöskey ha nehezen is, de élt az újabb lehetõséggel. A támadónak ez meghozhatta a kedvét, hiszen nem sokkal késõbb mintegy 19 méterrõl óriási gólt lõtt, majd pedig rögtön ezután egy szép egyéni alakítás után már mesterhármasnál járt.

A folytatásban sem volt veszélyben a gyõzelmünk, a sikert a hajrában a csereként beállt Bogáti állította be egy szép lövéssel.

FTC II-Kaposvölgye 5-1 (1-1) G.: Vattai (34.), Pölöskey (53., 55., 56.), Bogáti (84.), ill. Namuquita (6.)