FTC II – SZTK-ERIMA 5-1 (2-1)

NB II: Ötöt rúgott Lipcsei csapata

NB II-es csapatunk hazai pályán ütötte ki a Szigetszentmiklós együttesét. A mieink 5-1-re nyertek, a gólokat Pölöskey, Tóth, Varga, Papp és Kovács szerezték.
 Remekül kezdtünk, bõ tíz perc után már kettõvel vezettünk. Elõbb Pölöskey lõtt gólt egy szép kilépés után, majd Tóth emelt szépen a kapuba. A vendégek a félidõ közepén szépítettek, 2-1-el zárult az elsõ játékrész.
Fordulás után egybõl növeltük elõnyünket: Varga a 48. percben egy levágódó labdát lõtt a hálóba. Pillanatokkal késõbb Papp perdített a kapuba, de ezzel még nem volt vége. A hajrában a csereként beállt Kovács állította be az 5-1-es végeredményt.

FTC II: Jova – Fülöp N., Rodenbücher, Vattai, Tóth A., – Tóth B. (Antal, 67.), Vass M., Peszmeg, Varga B. (Szabó R., 77.), Papp M. (Kovács I., 80.) – Pölöskey

(ftc.hu)

____________________________________

Kaptunk egy ötöst…

Súlyos, 5–1-es vereséget szenvedett csapatunk az FTC II ellen. Az Üllõi úti mérkõzés mindkét félidejének elején két gólt kaptunk. Rosszul játszott a csapat, így véget ért a jó sorozatunk: négy gyõzelem után kikaptunk. Jegyzõkönyv a folytatásban, értékelés hamarosan.

FTC II–SZTK-Erima 5–1 (2–1)

Albert Flórián Stadion, 100 nézõ. Vezeti: Kovács J. Z. (Mohos, Gyürüsi)

FTC II: Jova – Fülöp N., Rodenbücher, Vattai, Papp M. (Kovács I., 80.)– Varga B. (Szabó R., 75.) – Tóth B. (Antal, 63.), Vass M., Peszmeg, Tóth A. – Pölöskei

Edzõ: Lipcsei Péter

SZTK-Erima: Tarczy – Csák, Király A., Szamosszegi, Sallai B. – Pintér Z., Somorjai – Bonifert (Kiss K., 85.), Csepregi, Béres F. – Fekete Á. (Makutima, 85.)

Vezetõedzõ: Várhidi Péter

Gólszerzõ: Pölöskei (1–0) a 9., Tóth B. (2–0) a 11., Fekete Á. (2–1) a 25., Varga B. (3–1) a 48., Papp M. (4–1) az 51., Kovács I. (5–1) a 82. percben

Sárga lap: Tarczy (49.), Pintér Z. (49.), Béres F. (76.)