Végre sikerült hazai pályán nyerni a Budaörs ellen

FC Tatabánya – Budaörsi SC 2-1 (1-0)

Tatabánya, 400 nézõ. Vezette: Veizer (Szilágyi N., Kulcsár J.)

TATABÁNYA: Dombai A. – Almási, Simkó, Farkas V., Módi (Kovács D. 88.) – Dombai V. (Tóth Z. 68.), Kovács I., Vass N., Bozsik J. (Köntös 86.) – Kocsis D., Megyesi
Vezetõedzõ: P. Nagy László

BUDAÖRS: Kozma T. – Lászka (Márkus T. 55.), Horváth L. (Lipcsei R. a szünetben), Tüske (Roni 74.), Pleván – Kollega, Varga D., Hegedûs N., Mihályi – Koós, Farkas Á.
Vezetõedzõ: Lucsánszky Tamás

Gólszerzõ: Megyesi (1–0) a 43., Megyesi (11-esbõl, 2–0) az 51., Varga D. (2–1) a 89. percben

Sárga lap: Megyesi (5), Hegedüs (8), Varga (43), Kovács (53), Tóth (78).

P. Nagy László: – Nehezen jöttünk bele a játékba, ennek oka elsõsorban a három vereség utáni nagy nyomás volt, mely a játékosok vállát nyomta.
 Összeállítási gondokkal küzdünk, Farkas Viktor és Kocsis is sérülten vállalta a játékot, ezért két játékos folyamatosan melegítet, hogy ha gond van azonnal betudjanak állni. Az eltiltottak Deme és Farkas János még nem játszhatott. Szerencsére Demének ezzel a mérkõzéssel lejárt az eltiltása, így õ már pályára léphet Kozármisleny ellen.
 Az elsõ 20 percben nagyon kapkodó volt a játék, ennek nem nagyon örültem, aztán kicsit megnyugodtunk és jött a szokásos Megyesi szabadrúgás gól még a szünet elõtt.
 Az öltözõben rendeztük a sorainkat, kicsit nagyobb önbizalommal mentek a fiúk a pályára.
 A második félidõben sokkal jobban játszottunk és sikerült megszereznünk a számunkra nagyon fontos három pontot.

Lucsánszky Tamás: – Sajnos a Tatabánya masszív védekezéssel, egy értékesített tizenegyessel és egy remek szabadrúgással elvitte elõlünk a három pontot.

(fctatabanya.hu)

_________________________________________________________

TATABÁNYA-BUDAÖRS 2-1 (1-0)

Nem sikerült a tatabányai kirándulás!

Tatabánya – Budaörs   2 – 1 (1-0)

Változatos mérkozésen szenvedtünk vereséget egy olyan mérkozésen, ahol minden gólt pontrúgás elozött meg.
 Mi kezdtünk jobban és a szerdai meccse ellenére frissek voltunk, de hiába adódott lehetoség játékosaink elott az elso 15 percben nem sikrült gólt szerezni. Utána a hazaiak vették magukhoz az irányítást. A szünet elott Megyesi szabadrúgásásával vezetést szereztek a hazaiak, majd a második félido elején egy lerántásért megítélt büntetot szintén Megyesi értékesített. Ezután ismét elkezdtünk focizni, de csak szépítésre nyilt lehetoségünk Varga szöglet utáni csúsztatásával.