Százéves fennállását ünnepli ma az ESK Ménfőcsanak. A jubileum alkalmából a Gyirmót FC Győr csapata is rész vesz az ünnepségen a mai napon 17:00 órai kezdettel játszik a megyei I. osztályú együttessel.

A rendezvény fővédnöke dr. Dézsi Csaba András, Győr polgármestere, védnöke Szabó Jenő önkormányzati képviselő.

Az ünnepség további programja:

10:00-12:00-ig utánpótlás csapatok mérkőzései.

16:00 ESK Ménfőcsanak Öregfiuk – Fél Öregfiuk

17:00 Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak – Gyirmót FC Győr

ESK Ménfőcsanak ünnepi rangadót ragyogó idő mellett jó iramban kezdtük a mérkőzést. Csapatunk egyértelműen uralta a mérkőzést, szép számmal dolgoztunk ki helyzeteket. A tizedik percben Tarsoly Kristóf mélységi indítását, Csöngei Balázs a kimozduló kapust kicselezve a hálóba helyezett 0-1., utána a huszonötödik percben Süveges Attila beadása, Csöngei Balázst hozta gólhelyzetbe, aki a kapu közepébe lőtt 0-2. A félidő utolsó perceiben ismét Süveges Attila készített remekül Kovács Péter elé, aki kicselezte védőjét, majd a hosszúba lőtt 0-3.

A második félidő első perceiben Rozs Renátó beadása Rimai Ákost találta szabadon, aki kapásból a kapu közepébe lőtt 0-4. A mérkőzés további részében mindkét csapatnak voltak helyzetei, de e gól már nem született.