JÁTÉKVEZETŐK: Lovasi István – Rosta Tamás, Holczbauer Flórián
GÖNYŰ SE: Vörös I. – Gerencsér M., Máté Sz., Cseitler D., Kovács M., Tóth R., Kertész B. (Kokas P. – 77.p.), Kiss U., Böcz A., Sárközi A., Bognár Á.
VEZETŐEDZŐ: Kertész Balázs
GYIRMÓT FC GYŐR II: Rusák E. – Veres M., Molnár M., Lengyel D. (Szigeti N. – 46.p.), Szücs G. – Madarász M. (Takács T. – 80.p.), Tóth L. – Szegi V. (Dávid L. – 46.p.), Füleki N., Farkas Z. – Kovács Zs.
VEZETŐEDZŐ: Nagy Attila
12.p. Farkas Z. jobb oldali beadása után a hosszún érkező Füleki fejelt a bal kapufa mellé. 0-1
35.p. Rusák felszabadítását tartotta benn Kovács Zs., utóbbi egyúttal indította Farkast a bal szélen, ő a hosszú oldalon érkező Szegi elé elé tálalt, akinek első lövését Vörös védte, a kipattanót Füleki tette rá, de újra hárítani tudott a hazai kapus, harmadjára aztán ismét Szegi kísérletezhetett, s ekkor már a bal alsó sarokban kötött ki a labda. 0-2
38.p. Kovács Zs. adott remekül a bal összekötő helyén érkező Madarászhoz, aki remek passzal hozta ziccerbe Farkast, utóbbi pedig közelről a kapu bal oldalába vágta a labdát. 0-3
51.p. Sárközi tört előre a bal szélen, majd 14 méterről védhetetlenül lőtt a kapu bal oldalába.
VÉGEREDMÉNY: 1-3 (0-3)
A mérkőzés elején minkét fél előtt adódtak lehetőségek, de ezek közül csak nekünk sikerült egyet gólra váltanunk. Az ezt követő percekben a mi akaratunk érvényesült, mezőnyfölényünknek köszönhetően pedig magabiztos előnnyel tudtunk az öltözőbe vonulni.
A magabiztos vezetés túlságosan megnyugtatta a csapatot, így a második negyvenöt percre a fölényünk eltűnt, de így is csak egy gólt tudott szerezni a Gönyű, míg csapatunk újabb értékes 3 ponttal lett gazdagabb.