A két csapat elsõ alkalommal 2012 – ben, a mára már elfeledettLiga Kupában mérkõzött meg egymással. A csoportmérkõzések során, az ETO hazaipályán gyõzött, Gyirmóton pedig döntetlen eredmény született.

Liga Kupa A csoport. – Gyõr, 2012 október 09.

Gyõri ETO FC – Gyirmót FC Gyõr  5 – 1    Nicorec, Dudás,Dinjar, Andric, Kamber / Erõs

Liga Kupa A. csoport – Gyirmót, 2012 október 17.

Gyirmót FC Gyõr – Gyõri ETO FC  2 – 2    Kardos, Nagy L. /Nicorec, Dinjar

A Liga Kupa 2014 / 2015 ös sorozatában is találkozott egymással a két gárda és ezeken vendég gyõzelmek születtek. Közben pedig két Magyar Kupa mérkõzés volt, amelyeketGyirmóton rendeztek meg. Ekkor ugyanis a Gyirmót FC Gyõr NB II – es gárda volt, a GyõriETO FC pedig élvonalbeli együttes volt, sõt a 2012 / 2013 – as magyarbajnok csapat.

Liga Kupa D. csoport – Gyirmót, 2014 szeptember 16.

Gyirmót FC Gyõr – Gyõri ETO FC  1 – 4  Andorka / Kvitalia 2, Völgyi, Koltai

Liga Kupa D. csoport – Gyõr, 2014 november 11.

Gyõri ETO FC – Gyirmót FC Gyõr  1 – 3  Kvitalia / Paku, Tóth N., Kiss M.

Magyar Kupa 2013 / 2014 sorozat –4. forduló, a legjobb 16 közé jutásért

Gyirmót, 2013 október 30.

Gyirmót FC Gyõr – ETO FC Gyõr    0 – 3 (0 – 1)

Gólszerzõk: Vladimir Djordevic 28.perc, Marko Dinjar 69. perc, Nemanja Andric 91. perc

Magyar Kupa 2014 / 2015 sorozat, 4forduló, a legjobb nyolc közé jutásért

Gyirmót, 2014 október 29.

Gyirmót FC Gyõr – Gyõri ETO FC    2 – 0 (1 – 0)

Gólszerzõk: Madarász Márk 35. perc,Beliczky Gergõ 88. perc

Gyirmót FC Gyõr:

Deli – Hajba, Lázár, Balog Z.,Présinger – Kákonyi, Madarász (Magasföldi 84. perc), Paku, Papp K. – Andorka(Oross 70. perc),  Cseri (Beliczky 80.perc)

Vezetõedzõ: Sisa Tibor

Kocic – Svec (Trajkovic 23. perc),Lang, Lipták Völgyi – Pátkai, Kamber, Strestik (Kvitalia 56. perc), Windecker –Rudolf, Priskin (Andric 77. perc)

Vezetõedzõ: Horváth Ferenc

A tavalyi bajnokságban pedig, az NBIII. Nyugati csoportjában, mérkõzött meg egymással az ETO FC Gyõr és a GyirmótFC Gyõr II. Ezeken a találkozókon, vendég gyõzelmek születtek, de afelsorolásból kiderül, hogy a két csapat igazi bajnoki megméretésére, mostvasárnap kerül majd sor Gyirmóton.

NB III. Nyugati Csoport 14. forduló

Gyõr, 2016 november 06.

ETO FC Gyõr – Gyirmót FC Gyõr   0 – 1  (0 – 0)

Gólszerzõ: Kovács Zsolt Péter 85. perc

NB III. Nyugati Csoport 31. forduló

Gyirmót, 2017 május 14.

Gyirmót FC Gyõr II. – ETO FC GyõrII.  2 – 0  (0 – 0)

Gólszerzõk: Magasföldi József 65.perc, Zamostny Balázs 79. perc

Gyirmót FC Gyõr II:

Rusák – Nagy B., Borkai, Veres Sz.(Irmes 81. perc), Présinger, Lengyel, Papp R., Kõris, Farkas Z. (Dávid L. 62.perc), Máté (Szabó T. 77. perc), Paku

Vezetõedzõ: Nagy László

ETO FC Gyõr:

Kunsági – Varga R., Nagy Á.,Tajthy, Pongrácz (Csizmadia 74. perc), Magasföldi, Szabó L., Szimcso (Beliczky46. perc), Gyagya (Nagy J. 46. perc), Vadász, Zamostny

Vezetõedzõ: Bekõ Balázs