90+1.p Vége a mérkõzésnek. 1-1
90.p.+1 Papp Máté “törte” el a labdát nagy helyzetben és az a hosszú kapufa mellett ment ki a labda.
90.p. Szarka lõtt 20 méterrõl a rövid fölsõ mellé.
89.p. Daru 17 méteres lövése ment el a hosszú oldalon.
88.p. Présinger helyett Horváth a hajrában
85.p. Baracskai Roland harcolt meg egy elveszett labdáért nulla szögbõl veszélyesen emelt a kapura, ami szerencsénkre elment a hosszú kapufa mellett is és a védõink feltudtak szabadítani.
82.p. Széles sajáttérfélrõl elvégzett szabadrúgását Szarka emelete Heffler elé, aki a tizenhatoson belülre érve védõk szorításában lõtt kapura és a kapufa jobb tövérõl hagyta el a játékteret a labda
80.p. Széles Imre váltja Lázár Patrikot
75.p. Dulló Martin, helyett Szabó Máté
72.p. jobb oldali beadás elszállt a kapu elõtt, de hosszú oldalrói alapvonalról visszapasszolt labdát 5 méterrõl Sándor György rúgta kapunkba a labdát. 1-1
65.p. Egy szögletrõl beadott labdát Heffler Norbert lõtt be a kapuba 1-0
58.p. Heffler Norbert kapott sárga lapos figyelmeztetést.
55.p. Galambos Ádám kapott sárga lapos figyelmeztetést.
46.p. gól nélküli elsõ félidõ után Baracskai Roland indítja útjára a labdát.

45+1.p. vége az elsõ játékrésznek 0-0
45+1.p. Heffler jobb oldali 20 méteres szabadrúgása mindenki felett a kapufa hosszú oldalán hagyta el a játékteret.

45.p. 1 perc hosszabbítás

Játékvezetõ: Takács János
Tartalék játékvezetõ: Farkas Tibor
Asszisztensek: Berettyán Péter, Szilágyi Norbert
GYIRMÓT FC GYÕR: Rusák Edvárd – Szilvási Péter, Nagy Patrik, Présinger Ádám, Lipták Zoltán, Heffler Norbert, Szarka Ákos, Kamarás György, Villám Balázs, Lázár Patrik, Herjeczki Kristóf Gábor
Cserék: Pálfi Donát – Gelencsér György, Koltai Tamás, Széles Imre Antal, Strestik Marek, Horváth Roland, Csongrádi Márk
Vezetõedzõ: Hannich Péter
AQVITAL FC CSÁKVÁR: Markek Tamás – Kiprich Dávid József, Dulló Martin, Skribek Alen Martin, Papp Máté, Simon Márk, Sándor György, Farkas Aurél, Galambos Ádám, Baracskai Roland, Falusy Bálint
Cserék: Tóth Balázs – Molnár Csaba, Daru Bence, Sejben Viktor, Mészáros Dávid, Nándori Botond, Szabó Máté Norbert
Vezetõedzõ: Szijjártó István
Az elsõ félidõben felejthetõ produkciót nyújtottak a csapatok. A második félidõre azonban felpörögtünk aminek köszönhetõen egy szögletbõl lecsorgó labdát Heffler kíméletlenül vágta a csákvári kapuba. Sajnos nem örülhettünk sokáig mert 10 perc sem telt el egyenlített a vendég együttes. A végén mindent feltettünk egy lapra és rohamoztuk a Csákvár kapuját, de gólt nem tudtunk szerezni. A vendégek a kinyílt védelmünk mögé többször túljutottak, de õk sem tudták a helyzeteiket elõnyre váltani.