Gyirmót FC Győr – Bicskei TC

2024.07.13. (szombat) 11:00 | Győr-Gyirmót, ALCUFER Stadion I Felkészülési mérkőzés

Játékvezetők: Dr. Csonka Bence –  Szalai Balázs, Bornemissza Norbert,

Gyirmót FC Győr: Hársfalvi – Szegi, Lányi, Hajdú, Helembai –  Kiss N.- Kovács D., Molnár J., Madarász, Miknyóczki –  Pyshchur I Vezetőedző: Tamási Zsolt

Bicskei TC: Illés B. – Gaszner, Bozsoki, Molnár S., Tifán-Péter – Kispál – Dulló, Király P., Hirman – Beliczky, Sóron I Vezetőedző: Csordás Csaba

Tudósítás

1′ Elkezdődött a mérkőzés.
6′ Pyshchur adott remek labdát középről a bal összekötőhelyénél felfutó Miknyóczkinak, aki az átvételt követően 10 m-ről a kapu jobb oldalába lőtt, de a játékvezető les miatt érvénytelenítette a gólt.
28′ Kovács D. bal oldali szöglet után, a hosszúsaroknál érkező Pyshchur fejelt 7 m-ről, de a labda a jobb kapufa mellé szállt.
32′ Kiss N. hibáját követően az ex-gyirmóti Beliczky került óriási gólhelyzetbe, de 10 m-ről a kimozduló Hársfalvi fölött próbált a kapuba emelni, de kapusunk visszanyúlva bravúrral mentett.
38′ Pyshchur indította a jobb oldalon felfutó Molnár J., aki kitűnően centerezett középre a labdáról azonban a berobbanó Miknyóczki centiméterekkel lekésett.
43′ Sóron bal oldali szabadrúgását követően a labda a védők lábán is megpattanva a hosszúsaroknál érkező Molnár S. elé került, aki 3 m-ről helyezett a kapu bal oldalába. 0-1.
45′ Félidő: 0-1.
Félidőben cserélt csapatunk: Hársfalvi, Helembai, Kiss N., Kovács D., és Molnár J. helyett, Kecskés, Csörgő V., Hudák M., Katona M, és Horváth R. folytatja a mérkőzést.
46′ Elkezdődött a második félidő.
49′ Szegi ívelt kitűnően a kapu elé, a középen érkező Pyshchur 11 m-ről fejelt, de a kapu bal oldalára tartó labdát Illés B. bravúrral tolta szögletre.
55′ A jobb oldalról induló Horváth R. szép cselekkel játszotta tisztára magát, majd 12 m-ről ballal lőtt, a kipattanó után Hudák M. lőtt 18 m-ről, de lövése után a labda a bal kapufa mellé szállt.
57′ Bal oldali vendégakció végén Király P. készítette le a labdát a mögötte érkező Beliczkynek, aki 14 m-ről ballal lőtt, de a bal alsó sarokra tartó labdát Kecskés bravúrral védte.
60′ Kettős csere csapatunknál: Lányi helyett Hudák D. és Miknyóczki helyett Ominger folytatja a mérkőzést.
75′ Hudák M. bal oldali szabadrúgását követően a berobban Ominger 10 m-ről a kapu mellé lőtt.
76′ Pyshchur és Hajdú Á. helyett Adamcsek és Rozs folytatja a mérkőzést.
82′ Horváth R. két szép csellel tört kapura a jobb oldalon, majd nagy helyzetből 7 m-ről jobbal lőtt, de a bal alsó sarokra tartó labdát Illés hárítani tudta.
84′ Madarász előtörése után a lecsorgó labda Adamcsek elé került, azonban ő 14 m-ről ballal a kapu fölé lőtt.
88′ Adamcsek előtt adódott lehetőség, de a bal oldali szabadrúgását követően a jobb kapufa volt a vendég csapat segítségére.
90′ Mérkőzés vége: 0-1.