GYIRMÓT FC GYÕR – DUNASZERDAHELY II 3-0 (2-0)

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKÕZÉS

2014.07.30. 18.00-ÓRA, GYÕR-GYIRMÓT, GYIRMÓT STADION, 100 NÉZÕ

GYIRMÓT FC GYÕR:

I. FÉLIDÕ: Deli Z., Hajba T., Graszl K., Sós M., Nagy S., Kiss M., Fekete Sz., Farkas M. (39.p. – Illés Gy.), Paku R., Kákonyi D. – Oross M.

II. FÉLIDÕ: Somogyi Cs., Balog Z., Lengyel D., Lázár P., Présinger Á., Papp K., Madarász M., Cseri T. (82.p. – Molnár M.), Magasföldi J., Beliczky G., Andorka P.

DUNASZERDAHELY II:
Izsmár – Varga, Egri, Végh, Kubik, Králik, Hamar, Zroncsár, Belkovics, Hrazdilek, Fodrik. (Fahona, Incédi, Bíró, Salko, Mély, Koczis)

15.p. A bizonytalankodó Egritõl Oross szerzett labdát a 16-os elõterében, majd a kimozduló kapus mellett a kapu bal oldalába helyezett! 1-0!

23.p. Orossal kényszerítõzött Paku a 16-os környékén, a visszakapott labdát utóbbi pörgette át a kimozduló Izsmáron! 2-0!

78.p. Koczis buktatta a 16-oson belül Cserit, amiért a játékvezetõ 11-est ítélt. A büntetõt Andorka higgadtan a jobb sarokba lõtte! 3-0!

Utolsó hazai felkészülési mérkõzését játszotta ma csapatunk, az ellenfél a Dunaszerdahely második számú csapata volt.

A mérkõzésen végig fölényben játszottunk, több helyzetet dolgoztunk ki, már az elsõ félidõben két szép találatot szerezünk, ezzel két gólos elõnyre tettünk szert. A második játékrészben pedig egy 11-esbõl még nõtt elõnyünk, a vendégek helyzetekig is csak ritkán jutottak.

Ma megérdemelten nyertünk, folytatás szombaton, amikor 18.00-órakor a Dorog otthonában játsszuk utolsó felkészülési találkozónkat.