IPOLYTARNÓC SE – GYIRMÓT FC GYÕR 1-13 (1-6)

IPOLYTARNÓC SE: Oláh A., dr. Bolyós G., Bába Cs., Gál Á. I., Szõrös R., Miklós G., Puszta B., Gál I., Törányi L., Bolyós B., Dienes G.

CSERÉK: Lakatos B., Oláh M., Tõzsér T., Botos Zs., Kiss Sz.

GYIRMÓT FC GYÕR: Somogyi Cs., Hajba T., Balog Z., Lázár P., Présinger Á., Madarász M., Papp K., Cseri T., Magasföldi J., Beliczky G., Andorka P.

CSERÉK: Deli Z., Lengyel D., Illés Gy., Kiss M., Paku R., Farkas M., Fekete Sz., Kákonyi D.

6.p. Andorka lövését ütötte ki a hazaiak kapusa, Oláh, de a labda a bal oldalon érkezõ Cseri elé került, aki középre tett, ahol ismét Andorka próbálkozhatott, aki a jobb alsóba lõtt! 0-1!

14.p. Beliczky adott a támadást a jobb szélen õrizetlenül kísérõ Magasföldi elé, aki higgadtan, laposan a kapu bal oldalába rúgta jobb belsõvel a labdát! 0-2!

16.p. Beliczky kapott a jobb oldalon pontos labdát fejre, s a felsõ léc alá bólintott! 0-3!

21.p. Papp indította remek ütemben a védõi közül remekül kitörõ Andorkát, aki a kimozduló kapus mellett jobbal laposan a kapu közepébe lõtt! 0-4!

26.p. Botos buktatásáért megítélt 11-est rúgta laposan Bolyós B. a kapuba. 1-4.

28.p. Magasföldi Cserivel vitte fel a labdát gyönyörûen, majd elõbbit a kaputól 17 méterre buktatták. A megítélt szabadrúgást a sértett végezte el, és tekerte szemkápráztatóan a jobb felsõ sarokba! 1-5!

34.p. Andorka adott remekül Présinger elé, aki laposan a kapu közepébe lõtt! 1-6!

38.p. Andorka kapott a bal oldalon labdát, majd magabiztosan a kapu közepébe lõtt! 1-7!

41.p. Hajba adott balról középre, ott egy védõrõl került Andorka elé a játékszer, aki közelrõl az üres kapuba lõtt! 1-8!

43.p. Andorka ezúttal a bal oldalon kapott labdát, s kapásból lõtt a jobb alsóba! 1-9!

59.p. Kiss tett a középen érkezõ Kákonyi elé, aki magabiztosan a hálóba bombázott! 1-10!

60.p. Magasföldi adott jobbra rendkívül önzetlenül Kákonyi elé, aki éles szögbõl lõtt a kapuba! 1-11!

63.p. Hajba kapott a jobb szélen labdát, majd közelebb vitte a kapuhoz, s jobbal a kapu közepébe lõtt! 1-12!

68.p. Magasföldi kapott labdát, majd éles szögbõl félfordulatból lõtt a kapuba! 1-13!

A Bolyós Gábor emléktornán szerepelt a mai nap csapatnak Ipolytarnócon, ahol a helyi csapat volt az ellenfél. A jó hangulatú mérkõzésen szép, látványos támadásokat vezettünk, a hazaiak pedig lelkesen játszottak.

Mivel ez volt ezen a hétvégén csapatunk harmadik felkészülési mérkõzése, ez csak kétszer 35 percig tartott. Ezúttal 19 labdarúgó tartott a csapattal, és Sisa Tibor vezetõedzõnk a félidõben minden csereként jelölt labdarúgót be is küldött.

Folytatás jövõ héten szerdán 18.00-órakor a Dunaszerdahely ellen.