GYIRMÓT FC GYÕR – ESK MÉNFÕCSANAK 4-0 (0-0)

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKÕZÉS, TATA, EDZÕTÁBOR

GYIRMÓT FC GYÕR

1. félidõ: Holczer Á., Preklet Cs., Graszl K., Csizmadia Cs., Farkas M., Erõs G., Kardos N., Fitos L., Madarász M., Kelemen P., Magasföldi J.

2. félidõ: Deli Z., Hajba T., Balog Z., Lengyel D., Fejes J., Lázár P., Papp K., Cseri T., Beliczky G., Kovács D., Oross M.

Vezetõedzõ: Sisa Tibor

ESK MÉNFÕCSANAK: Héger Á., Visy D., Bognár Á., Kun A., Kovács M., Balás K., Polyák G., Zách T., Kertész P., Gajdos K., Weiszdorn Á.

Cserék: Kormos T., Kürti T., Ete B.

Vezetõedzõ: Majer János

GÓLSZERZÕK:

GYIRMÓT FC GYÕR: 1-0 48.p. Beliczky G., 2-0 62.p. Papp K., 3-0 80.p. Oross M., 4-0 81.p. Beliczky G.

ESK MÉNFÕCSANAK: nem volt

1-0 48.p. Cseri passzolt fel Orossnak középen egy labdát, aki szépen pörgetett Beliczkynek, csatárunk kicselezte a kifutó kapust, és a bal alsó sarokba lõtt.

2-0 62.p. Cseri bal oldali szögletét Papp fejelte 8 méterrõl, középrõl az ellenfél hálójába.

3-0 80.p. Lázár buktatásáért büntetõt Oross higgadtan lõtte a jobb alsó sarokba.

4-0 81.p. Hajba felívelésére a vendégek kapusa rosszul jött ki, így a labda Beliczky elé került, aki középrõl, 6 méterrõl, félfordulattal a kapu közelébe lõtt.

A nagy meleg és a játékosokban lévõ munka, fáradság meglátszódott a mai játékunkon. A csapat derekasan küzdött, de folyamatos játék nem alakult ki. A “Csanakiak” szervezetten, jól védekeztek, melynek eredménye volt a 0-0-ás döntetlen a szünetben.

A második félidõben teljes sort cserélt trénerünk, így az egyre jobban fáradó vendégeket felõröltük, és ekkor már több helyzetet kidolgozva gólokat is rúgtunk.

Köszönjük a Ménfõcsanak csapatának, hogy a mai mérkõzésre elutaztak az edzõtáborba! Külön köszönet illeti Király József pályaedzõnket, akik a játékvezetõk távolmaradása miatt levezette a találkozót.

Folytatás szombaton, 17.00-órakor Bágyogszováton, ahol a Horváth Ferenc emléktornán az FC Tatabánya csapata ellen lépünk pályára.