Felkészülési mérkõzés
2016.03.25. 11.00-óra, Gyõr-Gyirmót, Alcufer Stadion, 50 nézõ
JÁTÉKVEZETÕK: Juhász Bálint – Horváth Zoltán (A), Horváth Zoltán (F)
GYIRMÓT FC GYÕR: Rusák E. – Nagy S. (Veres M. – 46.p.) Molnár M., Szekeres A., Présinger Á. – Tóth L. – Gyurján B., Füleki N., Vass P., Madarász M. – Farkas Z.
60. percben beállt: Dávid L., Szücs G., Tóth L., Szigeti N., Dávid L., Balogh L., Takács T., Kovács Zs., Szekeres K’
44.p. A védõi között kilépõ Stieber a kifutó Rusák felett a kapuba emelt. 0-1
60.p. Présinger kapott remek labdát, majd a kifutó kapus felett a kapuba emelt. 1-1
69.p. Jobb oldali szöglet után Kovács Zs. emelte a kapuba a labdát. 2-1
71.p. Majort ugratták ki, majd egy az egyben vezette Rusákra a labdát, végül pedig a tehetetlen hálóõr mellet a kapu hosszú oldalába lõtt. 2-2
VÉGEREDMÉNY: 2-2 (0-1)
A mérkõzés elején minimális mezõnyfölényben játszottunk, azonban sok pontatlanság jellemezte mindvégig a találkozót. A szünet elõtt szerezte meg a vezetést az Ajka úgy, hogy azt megelõzõen valamivel több lehetõségünk volt.
A második félidõben sem változott sokat a játék képe, összességében igazságos eredmény született.