A 19 évesek is nehéz mérkőzést játszottak, de a második félidőben magabiztos, 4-1-es sikert arattak. Így Nagy László csapata jelenleg 3 pontra van az éllovas Veszprémtől, akikkel a múlt héten 1-1-es döntetlent játszottak.
Szigetszentmiklóson léptek pályára a 16 évesek a dobogóért küzdő hazaiakat verték 2-1-re, úgy hogy a zöld-fehéreknél java részt idősebb labdarúgók léptek pályára. A 18 éveseknek ez a bravúr nem sikerült, pont nélkül kellett hazatérjenek.
A 14 és 15 évesek a maguk mérkőzését végig irányítva nagyon magabiztos, 6-1-es illetve 7-1-es győzelmet arattak Gyirmóton.
Szombathelyen az OTP Bank Bozsik Program keretén belül remekül szerepelt U13-as csapatunk.
A lányok Pápán játszottak bajnokit, ahol Fortuna elpártolt mieink mellől, így bravúrt nem sikerült elérnie Kálmán Tibor csapatának.
EDZŐI ÉRTÉKELÉSEK:
GYIRMÓT SE GYŐR U19 – SZOMBATHELYI HALADÁS VSE U19 4-1 (0-0)
NAGY LÁSZLÓ EDZŐ: A Szombathelyi Haladás csapatát tekintve egy újabb nagy riválist sikerült legyőznünk a hétvégén és ezzel végleg kialakult a bajnokságért küzdő 3 csapat névsora: Veszprém, Sopron, Gyirmót. A Haladást az idei év legjobb játékával sikerült felülmúlnunk. Mindvégig nagyon fegyelmezett, tudatos, és pontos játékkal uraltuk a mérkőzést, ami sajnos az első félidőben még nem mutatkozott meg gólokban. Azonban a második játékrész első percében már vezetést szereztünk, ami még nagyobb lökést adott a csapatunknak, és a nagy önbizalom helyenként igen ötletes és tetszetős játékot hozott. További 3 gólt szerezve, és egy nagyon elkerülhető gólt kapva alakult ki a 4-1 es végeredmény. Dolgozunk tovább a végső győzelemért, ami nagyon nehéz lesz!
SZTK-ERIMA U19 – GYIRMÓT SE GYŐR U18 6-2 (5-0)
GULYÁS IMRE EDZŐ: Nehéz olyan mérkőzésről mit mondani, ami a 20. percben már eldőlt. Ami kapura ment, az gól volt, kapusunk akkor ért labdába, amikor kivette a kapuból. Szépíthetném a dolgot, hogy ezután mi irányítottunk, és a mi akaratunk érvényesült. Felforgatott csapatom létszámhiányban szenvedett. De lassan tudomásul kell venni, hogy ebben a korban csak az eredmény számít, és ez lesz az elkövetkező életükben is. Remélem, ezt hamar megtanulják, ha az életben akarnak érvényesülni, mert mindenki a győztest szereti.
GYIRMÓT SE GYŐR U17 – SZOMBATHELYI HALADÁS U17 1-0 (1-0)
GYURMÁNCZI ATTILA EDZŐ: Zsinórban a harmadik rangadónkat nyertünk meg, így nagy lépést tettünk célunk elérése érdekében. Végig fegyelmezetten, jól játszott a csapat, ami meghozta a várt sikert. Ha a második félidőben pontosabban játszunk, nagyobb különbséggel is nyerhettünk volna. Gratulálok minden játékosnak!
SZTK-ERIMA U17 – GYIRMÓT SE GYŐR U16 1-2 (0-0)
VARGA LÁSZLÓ EDZŐ: Küzdelmes mérkőzésen, egy jó csapat otthonában értékes győzelmet arattunk. A második félidőben jobban játszottunk, több gólhelyzetet is kialakítottunk. Nagyon akartuk a győzelmet, amely végül sikerült is. Gratulálok az egész csapatnak!
GYIRMÓT SE GYŐR U15 – KESZTHELYI HALADÁS SC U15 7-1 (3-0)
POLYÁK GÁBOR EDZŐ: A mérkőzés elejétől a mi akaratunk érvényesült. Végig az ellenfél térfelén volt a játék, de az első 20 percben nem sikerült helyzetet kialakítanunk. Sőt a Keszthelyieknek volt egy ellentámadásuk is, amit nem váltottak gólra. Ezután felébredtünk, elkezdtünk labda nélkül elmozogni az ellenfelünktől, és így már több szép akciót vezettünk a széleken és középen is. A több tetszetős támadásunkból az első félidőben hármat gólra is váltottunk. A második játékrészben egy technikai hiba miatt szépített ellenfelünk, de egyből válaszoltunk is rá. A cserék bejövetele után is uraltuk a játékot és tovább növeltük az előnyünket.
LÁNY U15, NYUGATI CSOPORT, 9. FORDULÓ, PÁPA, PERUTZ STADION
KÁLMÁN TIBOR EDZŐ: Sajnos négy játékosunk sérült-, vagy beteg volt, így két cserével utaztunk el Pápára. Amivel azonban nem számoltunk, az az első mérkőzésen sajnos bekövetkezett, Sturm Kiara egy ütközésben az arcán megsérült, így a forduló többi mérkőzésén már nem számíthattam rá. Ennek ellenére a Haladás ellen nagyot küzdött a csapat, nagy iramú éles harcban csak a végén tudott egyenlíteni az ellenfelünk. A másik szombathelyi csapat ellen is végig vezettünk, azonban az utolsó percekre elfáradtunk, kihagytunk, egyenlítettek. A Pápa elleni két gól már ennek folytatása volt. Biztos vagyok benne, pihent cserékkel a győzelmek sem maradtak volna el, de dicsértem mindenkit a küzdőszellemért, mivel egyik meccsen sem adták fel, amíg bírták erővel. Bakó Rebeka kiválóan teljesített a kapuban, Nagy Kitti rengeteget futott, védekezésben, támadásban egyaránt részt vett.
GYIRMÓT SE GYŐR U14 – KESZTHELYI HALADÁS SC 6-1 (2-0)
RADICS ZSOLT EDZŐ: Az előző bajnokinkkal ellentétben nagyon pontatlanok voltunk és nagyon lassan játszottunk. Nem csapatjáték volt a pályán, hanem egyénileg próbáltuk megoldani a feladatokat. Egy-két játékos túl görcsösen játszott és többen rengeteg technikai hibával. A második félidő valamivel jobban sikerült, itt már vezettünk szép támadásokat és a befejezéseknél is jobban koncentráltunk.
OTP BANK RÉGIÓS BOZSIK PROGRAM U13, SZOMBATHELY
BENCZE KÁROLY EDZŐ: Parádés játékkal fektettük két vállra nagy hírű ellenfelünket! Én nem felejtettem el, hogy féléve 0-7-re kaptunk ki ugyanitt, Szombathelyen (ugyanazon pályán) az ETO-tól. Halász Csaba kapott nagyszerű teljesítményéért külön oklevelet (ha belegondolok, csak féléve kezdett el focizni, óriásit fejlődött). Külön gratulálok Hegedűs Richárdnak kapusunknak, aki most mutatkozott be először hivatalosan a Gyirmót SE Győr színeiben, és nagyszerűen helytállt! Így tovább, eddig minden edzésen ott volt! Radics Marcellnak is gratulálok, hiszen Ő is csak féléve focizik, és nagyszerű dolgokat művel a pályán, Ő nagyszerű jövő elé fog nézni, ha így folytatja. Gratulálok a csapatnak, a Szülőknek és Hozzátartozóknak is, akik nagyon sok tapssal és sportszerű biztatással szurkoltak értünk!
OTP BANK MEGYEI KIEMELT BOZSIK PROGRAM U12, GYŐR, ETO PARK
KEGLOVICH FERENC EDZŐ: A tavaszi első tornát az ETO rendezte, ifjúsági játékosok vezették a mérkőzéseket. Egy döntetlen mellett, négy egygólos vereséget szenvedtünk. Sajnos az idősebb játékosok méretben is jóval előttünk voltak. Mezőnyjátékban az ETO volt meggyőzőbb, mégis velük sikerült döntetlent játszani. A torna zökkenőmentesen zajlott, sajnos kevés sikerélményben volt részünk, a következő tornán próbálunk javítani

OTP BANK RÉGIÓS BOZSIK PROGRAM U11, SZOMBATHELY

DÁSZKÁL ATTILA EDZŐ: Sajnos nem tudtuk megismételni az első forduló jó teljesítményét. Az erősen megtizedelt csapatunk támadásban még egész jól teljesített az erős mezőnyben, viszont védekezésünk komoly kívánni valót hagyott maga után. Játékban néha szemre tetszetősen, de hátul sok egyéni hibával játszottunk. Az Illés Akadémiával sikerült 3-3-as döntetlent játszanunk, a többi mérkőzésünket elvesztettük. Sajnos erőnlétünk messze van az ezen a szinten elvárhatótól, mentségünkre szolgáljon, szabadban nagyon keveset tudtunk edzeni. Azért voltak jó teljesítmények, Forgó Patrik, Dobos Dávid, Kováts Balázs és Németh Noel dicséretet érdemel. Készülünk tovább, hogy három hét múlva sokkal jobb eredményt tudjunk elérni.