Csapatunk tegnap játszotta a MOL Magyar Kupa 4. fordulóját a Szombathelyi Haladással, ahol 0-0-s végeredmény született a rendes játékidőben, valamint a hosszabbításban sem esett gól, így büntető párbaj következett, ahol 3-2 arányban sikerült diadalmaskodnunk. Az OTP Bank Liga 11. fordulójában az FTC csapatát fogadjuk. A mérkőzés szombaton az Alcufer Stadionban, este 19.30 perckor kerül megrendezésre.

Legutóbb tétmérkőzésen a 2016-2017-es OTP Bank Ligában játszottunk a zöld- fehér csapattal. Az élvonalban együttesünk eddig három alkalommal találkozott FTC-vel, ahol mind a három alkalommal a fővárosi csapat került ki győztesként.

A mérkőzés napján a pénztárak a maradék jegy függvényében  17:30-kor nyitnak, hazai oldalon kettő pénztár vendégoldalon egy pénztár fog üzemelni . A felesleges sorban állás elkerülése miatt javasoljuk, hogy elővételben, interneten vásárolják meg belépőjegyüket az alábbi linkre kattintva.

Vendég szektor:

Amennyiben utazási nehézségekbe ütközik, klubunk felajánlja, hogy a mérkőzés előtt és azt követően utazzon azzal a járattal, melyet térítésmentesen indítunk Győrből az Alcufer Stadionba, majd a mérkőzés után vissza.