Gyirmót FC Gyõr:

1. félidõ: Holczer Á., Fitos L., Graszl K., Lengyel D., Csizmadia Cs., Lázár P., Kelemen P., Laki B., Madarász M., Beliczky G., Tóth N.–

2. félidõ: Deli Z., – Hajba T., dr.Kardos N., Balog Z., Farkas M., Papp K., Cseri T., Lázár P., Magasföldi J., Fejes, Oross M.

Vezetõedzõ: Sisa Tibor

Gyõrszemere KSK: Takács N., Gardó Á., Baracskai D. (80. Puglits G.), Fajkusz L., Herold Sz. (78. Máj Á.), Pápai P., Klement B., Germán F., Lappints Á., Nemes M., Horváth B.(46. Nagy L.)

Tudósítás

1-0 12.p. Gyõrszemerei szöglet után Graszl szerezte meg a labdát, és egybõl Lakinak passzolt, aki kiugratta Tóthot. Csatárunk lövését a vendégek kapusa bravúrral hárította, de a kipattanót Beliczky az üres kapuba lõtte.

2-0 16.p. Laki ugratta ki a bal oldalon kiugró Beliczkyt, aki a kifutó kapus mellett a bal alsó sarokba lõtt.

3-0 22.p. Kapu elõtti kavarodás után Beliczky elé került a labda, aki középrõl, 5 méterrõl a kapu közepébe lõtt.

4-0 25.p. Tóth cselezett a bal oldalon, majd visszapasszolt Beliczkynek, aki az ötös sarkán átvette a labdát, és félfordulatból a léc alá lõtt.

5-0 45.p. Madarász passzolt Lakinak, aki a bal oldalról visszagurított Graszlnek, aki középrõl, 16 méterrõl a kapu közelébe lõtt.

6-0 48.p. Magasföldi 25 méterrõl, jobb oldali szabadrúgásból tekert a bal alsó sarokba.

7-0 83.p. Magasföldi – Cseri kényszerítõzés után csatárunk kilépett középen, és a kifutó kapus mellett a jobb alsó sarokba lõtt.

8-0 86.p. Magasföldi ugratta ki Cserit a jobb oldalon, aki két csel után az alapvonalról visszagurított Orossnak, aki 5 méterrõl, középrõl a kapuba lõtt.

9-0 88.p. Balog szerzett labdát saját térfelünkön, majd Fejesnek passzolt. Fejes a bal oldalon, két csel után középre adott Cserinek, akit buktattak, 11-es! A büntetõt Magasföldi a bal kapufa mellé lõtte.