2022.08.17 17:30 | Győr-Gyirmót, ALCUFER Stadion | Gyirmót FC Győr II – Balatonfüredi SC 2-2 (2-1) | NB III Nyugati csoport | 4.forduló

Játékvezetők: Nyekita Benjamin – Ring Kevin, Deme Rajdmund

Gyirmót FC Győr II: Kecskés – Vajda (Lányi B.78), Görcs, Wágenhoffer, Babayigit – Lázár – Tarsoly, Nagy K. (Lányi D.66) – Rátonyi (Dán 74), Mayer, Ominger | Vezetőedző: Ördög József

Balatonfüredi SC: Sevinger – Farkas, Imre I., Csikós, Szalai, Leidl, Burucz, Pécseli, Bartha, Szabó, Bene |  Vezetőedző: Borgulya István

Gólszerzők: Mayer Ádám (20), Rátonyi Soma (40) illetve, Csikós Sándor (10),

Sárga lap: Nagy Kristóf (52), Ominger Bence (58), Lányi Dominik (79) illetve, Szabó Bence (67), Burucz Bence (68)

1.p. Elkezdődött a mérkőzés.

9.p. Bartha szerzett labdát, aki cselezte védőnket és 10m-ről lőtt, de Kecskés bravúrral hárított, majd a kipattanóra Szabó érkezett, aki egyből célba vette kapunkat, de Kecskés ismét bravúrral szögletre tolta.

10.p. Bartha bal oldali szögletére Csikós érkezett, aki ollózó mozdulattal a kapu jobb alsó sarkába lőtt. 0-1

20.p. Ominger buktatásáért a játékvezető büntetőt ítélt,  Mayer Á. értékesítette a megítélt büntetőt. 1-1

40.p. Ominger futott fel bal oldalon és remekül készített Rátonyi elé ,aki jobbal 10m-ről a kapu bal alsó sarkába lőtt. 2-1

45.p. +1 perc a hosszabbítás

Félidő 2-1

46.p. Elkezdődött a második félidő.

52.p. Nagy K. kapott sárga lapot.

58.p. Opminger kapott sárgalapos figyelmeztetést.

66.p. Nagy K. helyett Lányi D. folytatja.

67. Ominger buktatásáért Szabó kapott sárga lapot.

68.p. Burucz kapott sárga lapot.

72.p. Kettős csere a vendég csapatnál Csikós és Leidl helyett Vér és Ott M. érkeztek.

74.p. Rátonyi helyett Dán folytatja.

78.p. Vajda helyett Lányi B. érkezett

79.p. Lányi D. kapott sárga lapot.

84.p. Beadást követően Pécseli gurította a kapu bal alsó sarkába. 2-2

90.p. +4 perc a hosszabbítás.

Vége 2-2

Ördög József: Egy nagyon változatos mérkőzést játszottunk. Az első félidőben az összjáték technikánk miatt megfordítottuk a mérkőzést. A második félidő párharcok tömkelegét hozta, amiben a Balatonfürediek fizikai fölénye érvényesült és sikerült kiegyenlíteniük.