2024.04.21. vasárnap 11.00 I Győr – Gyirmót, ALCUFER Stadion I NB III. Észak-Nyugati csoport 25. forduló

Játékvezetők: Szalai László – Domján Dávid, Tóth Csaba János

Gyirmót FC Győr II: Gruttó – Szűcs P., Farkas B., Lázár P., Bagó B., Tóth D., Halácsi M., Ominger B., Helembai M., Somogyi Á., Major M. I Vezetőedző: Ördög József

Caola SC Sopron: Acsádi – Bokor B., Szabados A, Végh K., Sipőcz B., Maka A., Fendrik I., Kocsis Á., Auer Á., Reseterits B., Szabó T. I Vezetőedző: Bücs Zsolt

Tudósítás

1′ Elkezdődött a mérkőzés.
6′ Bagó B. bal oldali beadása után, a kapura tartó labdát Acsádi hárította.
7′ Végh K. adott le lövést 18 m-ről, lövését Gruttó hárítani tudta.
10′ Bagó B. szabadrúgását a vendég védők tisztázták.
26′ Bal oldali vendég támadást tisztázott sikeresen Major M.
28′ Helembai tört be az ellenfél tizenhatosára, ahol buktatták. A játékvezető büntetőt ítélt. Ominger végezte el a büntetőt. A bal alsó sarokra tartó labdát Acsádi hárítani tudta.
33′ A vendég csapat vezetőedzője – Bücs Zsolt – kapott sárgalapos figyelmeztetést.
43′ Bagó B. került helyzetbe, majd lőtt 16 m-ről, de lövését Acsádi hárította.
45′ Félidő: 0-0.
46′ Elkezdődött a második félidő.
46′ Végh K. helyett Baumgartner B. folytatja a mérkőzést.
48′ Ominger jobb lábas lövését a vendég csapat kapusa hárította.
60′ Csapatunk megszerezte a vezetést, Ominger talált be a vendég kapuba. 1-0.
62′ Bokor B. kapott sárgalapos figyelmeztetést.
66′ Maka A. helyett Kalászi lép pályára.
70′ Kalászi kapott sárgalapos figyelmeztetést.
71′ Bal oldali vendégtámadást követően Szabó T. találta el a kapufát.
75′ Tóth D. és Helembai kapott sárgalapos figyelmeztetést.
77′ Kocsis Á. helyett Ingnácz M. folytatja a mérkőzést.
78′ Lázár P. 18 m-ről leadott lövését a vendég csapat kapusa hárította.
80′ Ominger került helyzetbe, de lövését Acsádi hárította.
82′ Halácsi M. kapott sárgalapos figyelmeztetést.
84′ Ominger talált be ismét a vendég kapuba. 2-0.
85′ Kettős csere csapatunknál: Farkas B. és Szűcs P. helyett Szabó K. és Süveges A. folytatja a mérkőzést.
90′ +2 perc hosszabbítás.
Mérkőzés vége: 2-0.

Ördög József – Gyirmót FC Győr II: ” Egy jól összerakott, szervezett Sopronnal találtuk magunkat szembe. Úgy gondolom, hogy a második félidei teljesítmény után megérdemelten nyertük meg a mérkőzést.