2024.03.10. vasárnap 13.00 I ALCUFER Stadion I NB III. Észak-Nyugati csoport 19. forduló

Játékvezető: Kreitl Tamás – Ifj. Imrő János, Frank Viktor László

Gyirmót FC Győr II: Kecskés – Kiss B., Major M., Tóth D. Rozs – Farkas B., Lázár P., Bagó B. – Csöngei, Halácsi, Ominger I Vezetőedző: Ördög József

Bicskei TC: Illés B. – Gaszner, Száhl, Király P., Sóron, Varga B., Szalai D., Hirman, Tischler P., Bozsoki, Dulló I Vezetőedző: Csordás Csaba

1′ Kezdetét vette az első félidő. Csapatunk tiszta sárgában, a vendég csapat tiszta kékben lépett pályára.
6′ Sórón bal lábas lövését Kecskés remekül hárította.
8′ Bagó B. vette célba Illés B. kapuját, de a 16 m-ről leadott lövése a rövid kapufa mellé ment.
10′ Vendég szöglet után Tischler fejelt középről 7 m-ről a kapu fölé.
20′ Beadás után Varga B. fejelt kapura, amit Kecskés óriási bravúrral hárított.
32′ Vendég akció végén Sóron lőtt a felső kapufára.
41′ Tischler fordul le védőjéről, majd kilőtte a hosszú alsó sarkát. 0-1.

45′ Félidő. 0-1.

Félidőben cserélt csapatunk: Csöngei helyett Süveges folytatja a mérkőzést.
46′ Elkezdődött a második félidő.

55′ Süveges cselezte ki az emberét és adott jól középre, de sajnos támadóink lemaradtak.
56′ Hirman kapott sárgalapos figyelmeztetést.
61′ Vezetőedzőnk Ördög József kapott sárgalapos figyelmeztetést.
63′ Ötletes akció végén Farkas B. lőtt kapura, de Illés B. hárítani tudott.
65′ Dulló kapott sárgalapot.
67′ Hármas csere csapatunknál: Kiss B., Farkas B., és Halácsi, helyettük Szűcs P., Barta Tamás és Somogyi Á. folytatják.
70′ Tóth D. kapott sárgalapos figyelmeztetést.
75′ Kettős csere a Bicskei TC együttesénél: Varga B. és Hirman helyett Lakatos G. és Savanya F. a pályán.
80′ Sóron kapott sárgalapos figyelmeztetést.
81′ Ominger került óriási helyzetbe, viszont a kialakított lehetőséget nem sikerült értékesíteni.
89’ Cserél a vendég csapat Király P. helyett Tajti B. lép a pályára.
90’ + 2 perc hosszabbítás következik.

Mérkőzés vége: 0-1.

Ördög József: Gratulálok az ellenfél csapatának. Tudtuk, hogy nem lesz könnyű mérkőzés. Összességében, a több helyzetet kialakító vendég csapat megérdemelten nyerte meg a mérkőzést.

Csordás Csaba: A mai mérkőzésen úgy gondolom, hogy egy nagyon jól szervezett, nagyon jó játékot játszó Gyirmót sikerült megverünk egy góllal. Egész mérkőzésen nagyon nagy küzdelem folyt a pályán. Azt gondolom az első félidőben megvoltak a gólon kívüli is azok a lehetőségek, amivel hamarabb lezárhattuk volna a mérkőzést.