Gyirmót FC Győr II – Pápai Perutz FC 4-0 (2-0)

2024.02.07. szerda 18.30 I ALCUFER Stadion I Felkészülési mérkőzés

Játékvezető: Péter Gábor – Herm László, Herold Kristóf

Gyirmót FC Győr II: Kecskés-Somogyi, Major, Tóth, Rozs – Lázár, Farkas – Ominger, Szűcs, Süveges – Halácsi I Vezetőedző: Ördög József

Csere játékosok: Gruttó, Reizer, Kiss, Varga, Peisser, Gönye, Szabó, Csöngei, Horváth Máté

Pápai Perutz FC: Présing – Rozman, Erdősi, Szalai, Horváth – Cser, Gajdosi, Varga – Nagy Krisztián, Hauzer, Nagy Dávid I Vezetőedző: Kun Szabó Attila

Csere játékosok: Hauzer Máté, Császár, Mikóczi, Bodai

Megkezdődött az első félidő. A hazai csapat nagy lendülettel kezdte a mérkőzést. Ez kapcsán egy ígéretes támadás végén, Halácsi talált az ellenfél kapujába 1-0. A vendégcsapat is igyekezett. Több akciót vezetett a jobb oldalon, de a hazai védők rendre tisztáztak.

Az első félidő végén a 38’-ben Süveges – Halácsi baloldali gyors összjáték után ismét Halácsi volt eredményes, 2-0.

45’ vége a félidőnek.

Szünet után a vendégek, a hazaiak a 60’ cseréltek, így mindenki pályára léphetet.

A második félidő is nagy ritmusban indult.

47’ A hazai csapat ismét a baloldalon kezdeményezett, és Szűcs Patrik remek beadása után Farkas bólintott a Pápaiak kapujába. 3-0

68’ A vendégek egy ritmusváltásból szép akciót vezettek a bal oldalon, de Gajdosi a balkapufát találta el. Így a vendégeknek nem sikerült a szépítés.

75’ Peisser Soma egy remek csellel rázta le a védőjét, ezután remekül adott középre és a jókor érkező Csöngei Balázs szép gólt fejelt és zárta le a mérkőzést. 4-0.

Gólszerzők: Halácsi (2), Farkas, Csöngei

Ördög József: Az utóbbi időben nem fukarkodtam az edzés számmal és a terheléssel. Azonban ez nem látszott a fiúknál, ötletes és dinamikus támadó játékot mutattunk be a mai mérkőzésen.

Kun Szabó Attila: Kijött az osztálykülönbség a két csapat között. Ilyen meccseken látszódik meg, hogy hová is kell eljutnunk a következő hónapokban. Köszönjük a lehetőséget a Gyirmót FC-nek.